Burcu Kara ve Ender Saraç’la Mutfakta Kim Var ?

Diyetisyen Ender Saraç, Ender Saraç’ın yeni programı, Burcu Kara, Mutfakta Kim Var ? Teve2

Yakın zamanlarda sevgili diyetisyen Ender Saraç yeni bir program ile tekrar tv ekranlarında olacağını sosyal medya hesabında belirtmişti. Yeni programını sevgili Burcu Kara ile sunacağını da belirtti.

Başta danışanları olmak üzere televizyon seyircileri de yeni programın, ne zaman, hangi kanalda ve programın içeriğin ne olacağı konusunda merakla bekliyorlardı.

 Mutfakta Kim Var ? Teve 2 

mutfakta kim var teve2

Teve2 aracığıyla yarın itibarıyla (20 Ekim 2018 ) cumartesi 10 : 30 , pazar 11:00 ‘de ” Mutfakta Kim Var ? ” programı ile evlerimize konuk olacaklar. Programın içeriğinde neler mi var ? Tabi ki, sizlerinde tahmin ettiği gibi Ender Bey birbirinden lezzetli ve bir o kadar sağlıklı tarifleri bizlerle paylaşacak. Hem sağlıklı, hem lezzetli yemeklerin yer aldığı bu mutfakta, Ender Bey , Burcu Hanımda eşlik edecek.

Program içeriğini biraz daha açacak olursak, farklı alanlarda uzman kişiler, mutfağa konuk olacaklar. Bir taraftan uzman konukların keyifli sohbetlerine eşlik edip, sağlığımızı korumak adına yeni yeni bilgiler öğreneceğiz, bir taraftan da hem sağlığımızı, hem formumuzu koruyacak, diyet listelerimize ekleyebileceğimiz lezzetli tarifler öğreneceğiz.

Kısacası sağlıklı dolu bir mutfak ve konuklar her cumartesi, pazar Teve2 aracığıyla Ender Saraç ve Burcu Kara’nın sunumu ile evlerimize misafir olacaklar. Bizce seyredilmeye değer bir program. Kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Yeni programında Ender Saraç ve Burcu Kara’ya başarılar dileriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?