Oktay Kaynarca Designed by Kiğılı ( Kiğılı )

Kiğılı’nın yeni markası ” Oktay Kaynarca Designed By Kiğılı ” nın yeni koleksiyonu gördünüz mü ?

Erkek giyim makrasının öncü isimleri arasında yer alan Kiğılı, biliyorsunuz kısa bir süre önce reklam yüzü olarak Oktay Kaynarca’yı tercih ettiler. Şimdidilerde ise sevgili Oktay Kaynarca’yla birlikte yeni bir marka oluşturdular. Oktay Kaynarca Designed by Kiğılı markası ile kişiliğini görünümü ile yansıtmayı sevenler aynı zamanda kaliteye ve ayrıntılara önem veren erkekler için yepyeni bir koleksiyon hazırlamış.

Oktay Kaynarca Designed by Kiğılı

Yeni markayla ile ilgili Kiğılı Ceo’su Hilal Suredem şu bilgileri paylaştı. ” Oktay Kaynarca duruşuyla, görünüşüyle, sevenlerine aktarabileceğimiz ” En İyi Halim ”sloğanıyla yola çıkarak ” Oktay Kaynarca Designed by Kiğılı ” markasını hayatta geçirdik.

oktay kaynarca designed by kiğılı reklamı
Oktay Kaynarca

Bizce hiç vakit kaybetmeden hemen bu güzel haberi siz sevgili takipçilerimizle sıcağı sıcağına paylaşmak istedik. Hazır yeni yıla sayılı günler kala erkek arkadaşınıza, erkek kardeşinize , eşinize ya da babanıza hediye almayı düşünüyorsanız, bu koleksiyone bir göz atmanızı öneririz. Hazır buraya kadar bize eşlik etmişken hemen birkaç ürüne birlikte göz atmaya başlayalım. 😉

Oktay Kaynarca Designed by Kiğılı Koleksiyonunda Neler Var ?

oktay kaynarca deri palto kiğılı

Sevgili beyler, bu yeni koleksiyonun içerisinde sizin en iyi halinizi yansıtacak, ürünler mevcut. Yaşınıza, mesleğinize ve yaşam tarzınızı giyiminize yansıtacak olan ürünleri burada bulabilirsiniz. Takım elbisesinden, ayakkabıya , smokinden , aksesuara tarzınızı giyiminize yansıtacak her şey burada . 😉

Şıklığınızla Göz Kamaştırın

oktay kaynarca designed by kiğılı erkek takım elbise modelleri 2022

Özel günlerde ve iş toplantılarında şıklığınızla göz kamaştırmaya ne dersiniz ? Stilinize uygun yeni sezon erkek takım elbise modellerine göz atmalısınız.

Dış Giyiminizle Stilinizi Tamamlayın

erkek mont kaban modelleri oktay kaynarca designed by kiğılı

Soğuk havalarda bile stiliniz havalı olsun ! Sonbahar ve kış mevsimlerinde kombininizi tamamlayacak olan erkek mont ve kaban modellerini gördünüz mü ?

Sportif Takılmayı Sevenler İçin

erkek mont kaban modelleri oktay kaynarca designed by kiğılı

Hafta sonu daha sportif ve daha rahat takılmayı sevenler için oldukça rahat ve bir o kadar şık erkek sweatshirt modelleri. Bu arada bir erkeğe alınabilecek en güzel yılbaşı yada doğum günü hediyesi olarak sweatshirt düşünebilirsiniz. 😉

Kombinizi Tamamlayacak Aksesuarları Gördünüz mü ?

2022 erkek aksesuar modelleri oktay kaynarca designed by kiğılı

Tarzınız ister klasik olsun, ister sportif. Tarzınızı bir tık daha öne çıkartmak için mutlaka aksesuarlardan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Klasik kombinizi tamamlayacak olan kıravat mendil ikilisi. Kış kombinizi tamamlayacak olan kaşkol , bere, eldiven üçlüsü. Özel davetlerde gömleğinize zarif bir dokunuş yapacak olan taşlı kol düğmeleri.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?