Can Yaman Özge Gürel ”Bay Yanlış” da Bir Arada

Başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel'in paylaştığı romantik komedi türünde Bay Yanlış dizisi hangi kanalda ne zaman yayınlanacak ?

Dolunay dizisinde muhteşem bir uyum sağlayan sevgili Özge Gürel ve Can Yaman uzun bir aradan sonra Bay Yanlış dizisi için bir araya geldiler.

Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı Bay Yanlış dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ? Bay Yanlış dizisi hangi kanalda ne zaman yayınlanacak ? Bay Yanlış dizisi hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık.

Yapımını Gold Filmin üstlendiği , hikaye ve senaryosunu Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak ‘ın kaleme aldığı yönetmen koltuğuna Deniz Yorulmazer ‘in oturduğu romantik komedi türünde olan Bay Yanlış dizisi yayın gününde saatinde bir değişiklik olmazsa 26 Haziran Cuma günü ilk bölümü ile Fox tv ekranlarında sevenleri ile buluşacak.

Bay Yanlış Dizisinin Konusu

bay yanlış dizisi oyunları

Dizinin konusunu merak edenler için hemen kısa bir bilgi paylaşalım. Özgür Atasoy karakterine ile karşımıza çıkan Can Yaman’ın dizi de şöyle bir profil çizmekte. 30’lu yaşlarında özgür aşka ve kadınlara olan inancını kaybetmiş, günü birlik ilişkiler yaşamaya başlamış ele avuca sığmayan bir karakteri canlandırmakta.

Ezgi İnal karakterini canlandıracak olan Özge Gürel ise dizi de şöyle bir profil çizmekte. 30’lu yaşların başında iddiasız , sıradan bir hayat yaşamayı seven kendi halinde doğal ve güzel bir kız. Küçük bir şehirde büyüyen üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiş bir daha da gitmemiş.

Bay Yanlış Oyuncuları Kimler ?

Can Yaman – Özgür Atasoy

Özge Gürel – Ezgi İnal

Fatma Toptaş – Cansu Akman

Cemre Gümeli – Deniz Koparan

Gürgen Öz – Levent Yazman

Serkay Tütüncü – Ozan Dinçer

Sarp Can Köroğlu – Serdar Öztürk

Taygun Sungar – Soner Seçkin

Feri Baycu Güler – Nevin Yılmaz

Suat Sungar – Ünal Yılmaz

Lale Başar – Sevim Atasoy

Anıl Çelik – Emre Eren

Ece İrtem – Gizem Sezer

Kimya Gökçe Aytaç – İrem Doğan

İlginizi Çekecek Diğer Bir Konumuz : ” Can Yaman Kimdir ? ”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?