Karaca Trend Evlilik Paketi İçinde Neler Var ?

Karaca evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerin en tatlı heyecanlarını paylaşmak adına birbirinden uygun evlilik paketi hazırlamış.

Evlenmeyi düşünen sevgili çiftlere müjde ! Nikah salonları 15 Haziran itibarıyla, düğün salonları ise 1 Temmuz itibarıyla başlıyor ! Nikah günü almak, düğün salonu tutmak için elinizi çabuk tutun deriz 😉

Evlilik düşüncesi olan sevgili çiftler bugünlerde hem tatlı bir heyecan içinde hem de biran önce yuvalarını kurmak için tatlı bir yorgunluk içindeler. Bir taraftan nikah için gün almak için uğraşırken, bir taraftan birlikte yaşayabilecekleri sıcak yuvanın arayışı içindeyken, bir taraftan de çeyiz alış verişi telaşı içindeler. Hemen bu tatlı telaşlarına eşlik etmek biraz olsun alış veriş konusunda yardımcı olmak için 2020 evlilik paketlerini bir araştıralım istedik.

Düğün sezonun açılmaya başladığı bu dönemde mobilyadan beyaz eşya, ev tekstil ürünlerinde mutfak çeyiz setine kadar büyük kampanyalar söz konusu. Hazır konu mutfak çeyizinden açılmışken Karaca’nın evlilik paketini sizinle paylaşmak isteriz.

Karaca Trend Evlilik Paketi

çeyiz seti kampanyaları karaca

Karaca evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerin en tatlı heyecanlarını paylaşmak adına birbirinden uygun evlilik paketi hazırlamış. Yeni bir yuva kurma sürecinde olanlar için uzun yıllar keyif ile kullanabilecekleri, birbirinden zarif , şık ve her bütçeye hitap edecek dopdolu setler sunuyor. Hemen bu setlerden bir tanesi olan trend evlilik paketini gelin birlikte bir inceleyelim.

Karaca Trend Çeyiz Paketinin İçindekiler

Bu setin içerisinde mutfağınız için gerekli olan temel mutfak ürünleri mevcut. Birbirinden lezzetli menüleri hazırlamanıza yardımcı olacak tencere takımı, zarif ve şık yemek masaları kurmanıza yardımcı olacak yemek takımları ve çatal, bıçak, kaşık takımı mevcut. Nezih bir masada kahvaltı yapmanın tadına varacağınız kahvaltı takımı da bu paketin içine dahil.

✔ 7 parça marina granit tencere seti

✔ 12 kişilik batik yemek takımı

✔ Cubique kahvaltı takımı

✔ 84 parça çatal kaşık bıçak takımı

4 parçadan oluşan Karaca Trend Evlilik Paketi fiyatı ; şuan için 5.798 TL yerine 3.499 TL .

Bu arada dilerseniz sadece 399 TL farkla İtalyan üretimi 25 parça kristal bardak takımını bu setin içine dahil edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?