Erkeklerin Sosyal Medyada En Sık Yaptıkları Hatalar

Birçok erkek sosyal medyada hoşlandıkları kadınlarla iletişime geçmek için türlü türlü yollar denerler. Tanışmak için uyguladıkları taklitler bazen işe yarasa bile bazı taklitler komik duruma düşmeye neden oluyor.

Bugün sizlerle bazı erkeklerin sosyal medya da hoşlandığı bir kadınla iletişime geçerken, bazı yaptıkları hataları paylaşacağız.

 Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptıkları Hatalar 

Bu hataların ne olduğunu bir çoğunuz biliyorsunuz, biz sadece küçük bir hatırlatma yapalım, istiyoruz.

Geçmişe Ait Fotoğraflar 

Kimi zaman nostalji olsun diye, kimi zaman şimdiki yaşlarının ortaya çıkmasın diye eski fotoğraflar paylaşılır. Bizden size küçük bir tavsiye karşınızdakini etkilemek için güncel olmayan fotoğraflarınızı paylaşmayın .

Güncel ve En İyi Fotoğrafınızı Paylaşın 

Birçoğumuz için her anı çekip paylaşmak bir alışkanlık haline gelmiş durumda. Öyle ki, fotoğraf paylaşayım da nasıl olursa olsun, yanılgısına bazen düşebiliyoruz. Bu düşünceden dolayı bazen paylaştığımız fotoğraflar arasını kaliteli, net ve iyi olan karelerde gözden kaçıyor. Bu nedenle fotoğraf paylaşırken titiz davranın.

Klişeleşmiş Mesajlardan Uzak Durun 

erkeklerin sosyal medyada sık yaptığı hatalar

Sevgili erkekler, hoşunuza giden bir bayanla tanışmak için klişeleşmiş mesajlardan vazgeçin. Çok güzelsin, saçlarının rengine bayıldım, ne haber, selam tanışabilir miyiz vb. Unutmayın ki, çoğu erkeklerle, bayanlarla tanışmak için ilk mesaj olarak bunlara benzer cümleler yazarlar. Yazılan bu mesajları çoğu bayanlar tarafından pek dikkatte alınmaz.

Peki, tanışmak için ilk mesaj nasıl olmalı, diye sorar gibisiniz. Hemen ilk mesaj hakkında küçük bir ip ucu verelim. İkinizin ortak bir noktasını bulup, konuya bu şekilde girebilirsiniz. Bu bir ortak arkadaş olabilir, ikinizin de yapmaktan hoşlandığı bir aktivite olabilir, okuduğu bir kitap, ya da seyrettiği bir film hakkına yazabilirsiniz.

Eski Sevgili İle İlgili Paylaşımlardan Uzak Durun 

Siz, siz olun, eski sevgili ya da sevgililerle ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmayın. Eski sevgilinizle ilgi paylaşımınız olumlu ise, bu sizin onu hala unutamadığınızı , olumsuz paylaşım ise, ona karşı hala öfkeli olduğunuzu gösterir.

Aşk Paylaşımlı Temalardan Uzak Durun

Ara sıra ruhu okşayan aşk temalı paylaşımlar yapabilirsiniz. Ama bunun dozajını aşmamak şartıyla. Çok fazla aşk temalı paylaşım yapmak samimi olmaktan uzaklaştırır.

Şiddet İçerikli Paylaşımlar Yapmayın

Beyler, unutmayın hiçbir kadın, şiddetten hoşlanmaz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?