Facebook Messenger’ın Yeni Özelliği ”Herkesten Sil”

Facebook Messenger'a ''Herkesten Sil' Özelliği Eklendi

En çok kullandığımız sosyal medya platformlar arasında yer alan Facebook Messenger ‘a yeni bir özellik geldi. Anlık mesajlaşma programları arasında yer alan messenger aracılığıyla göndermiş olduğunuz mesajları herkesten sil özelliğinden yararlanarak, göndermiş olduğunuz mesajı silebilirsiniz.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce Facebook , Whatsapp‘a ” Herkesten Sil ” özelliğini getirmişti. Şimdi bu özelliği artık Messenger kullanıcıları da yararlanabilecek. Yeni uygulamaya giren bu özellik sayesinde artık Messenger üzerinden göndermiş bulunduğunuz mesajı hem kendinizden, hem de gönderdiğiniz kişiden silebiliyorsunuz. Bu özellikten yararlanmak için yapmanız gereken, silmek istediğiniz mesajın üstüne gelip, biraz basılı tutup, ardından ” herkesten sil ” seçeneğini tıklamak olacaktır.

messenger mesajları nasıl silinir

10 Dakika İçinde

Bu özellikten yararlanmak için mesajı gönderdiğiniz andan itibaren 10 dakika süresi var. Mesajı gönderdikten 10 dakika sonra mesajı silebilirsiniz. Tabi mesajı karşı taraftan sildiğiniz de de karşı tarafa da bildirim gidecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?