Güneş Gözlükleri 2019 Trendlerini Keşfedin

2019 Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneşli yaz günlerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında hiç kuşkusuz güneş gözlükleri ilk sırada yer alır . Peki, bu yazın, yazlık giysilerinizle kombin edebileceğiniz güneş gözlüklerinin hangisinin olacağını biliyor musunuz ? Dilerseniz, şimdi gelin hep birlikte 2019 güneş gözlük modellerine göz atalım.

Güneş Gözlüğü Trendleri 2019

Kalkan Görünümlü

2019 güneş gözlüğü modelleri bayan

Hatırlayacağınız üzere daha önceki yazılarımızda bu yaz Kim Kardashian imzalı güneş gözlüklerinin oldukça revaçta olacağını belirtmiştik. Şöyle çevrenize bir baktığınızda kalkan görünümlü modellere rastlamak mümkün. Bu arada Kim Kardashian güneş gözlüğü modellerini görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Çekik

yeni trend güneş gözlükleri

Sıra dışı dizayn arayışı içinde olanlar için 21 yy ruhunu yansıtan çekik modelleri tercih ediyor. Birçok markada ( Prada – Tom Ford – Chanel ) kadın müşterileri için ürün kataloglarında bu modellere ağırlık veriyor.

Geometrik Modeller

geometrik güneş gözlüğü modelleri

Yazlık kombinleri ile dikkat çekmeyi sevenler, bu sene güneş gözlüklerinde tercihlerini geometrik güneş gözlüklerinden yana yapıyor. Sizlerde stilinizle fark yaratmayı seviyorsanız, üçgen, beşgen, altıgen ve yamuk gibi geometrik şekillerden esinlenerek dizayn edilmiş gözlük modellerini düşünebilirsiniz.

Yuvarlak Gözlükler

kadın güneş gözlüğü 2019 tommy hilfiger

Zamansız trendlerin başında gelen, aynı zamanda İngiliz Müzisyen John Lennon ile özdeşleşmiş olan yuvarlak gözlükler bu senin favorileri arasında. Farklı yüz hatlarına hitap edecek, farklı modellere bakmadan geçmeyin deriz.

İkonik Pilot Kesim

2019 güneş gözlüğü modelleri erkek

Ton Gun filminde Tom Cruise kullanmış olduğu pilot gözlükler , uzun bir aradan sonra tekrar raflardaki yerini aldı. Bu arada ikonik modellerin yanı sıra oldukça iddialı modellerde, ürün yelpazesinde mevcut.

Vazgeçilmez Kareler

salvatore ferragamo güneş gözlüğü modelleri

2019 güneş gözlüğü kataloğuna baktığımızda geçmişin izlerini, günümüzün çizgisine uyarlandığını görmekteyiz. Tıpkı, 1970’lerden bu yana kendine özgü çizgisini bozmayıp, ama zarif dokunuşlarla günümüzün çizgisini de yansıtmayı ihmal etmeyen kare güneş gözlükleri gibi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?