İç Cephe Boya Renk Trendleri 2023

Yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirmek için duvarlarınızın rengini yenilemeyi mi düşünüyorsunuz ? Eğer, böyle bir niyetiniz varsa, öncelikle yaşam alanlarınızın enerjisini artıracak olan yeni trend iç cephe boya renklerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Toprak tonlarından, yeşilin binbir tonuna, gökyüzünün sonsuzluğunu, okyanusun derinliğini yansıtan mavi ve tonlarına kadar geniş bir renk kartelası bizleri bekliyor. Şimdi dilerseniz, arkanıza bir güzel yaslanın. Evinizin ambiyansını değiştirecek, aynı zamanda mekanın ve sizin enerjisini artıracak olan iç cephe boya renklerine göz atmaya başlayalım.

Marshall İle Renklendir Hayatı

Boya sektöründe öncü markalarından biri olan Marshall, heyecan verici yeni iç cephe renk kartelası ile yine odalarımıza ışıltısını katıyor. Yaşam alanızda rutin olarak kullandığınız odalardan biri olan oturma odanızda küçük bir değişiklik mi, yapmak istiyorsunuz ? O , zaman Marshall’ın kırımızı tonları ile oturma odanıza iç cephe duvarlarını renklendirip, heyecan verici bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Sıcak ve Zamansız Bir Atmosfer İçin Jotun

Sakin, huzur verici aynı zamanda sıcak ve zamansız mekanlar için bej tonlarını tercih edebilirsiniz. Eğer sizde böyle bir mekan oluşturmak istiyor ama renk konusunda bir türlü karar veremiyorsanız, Jotun iç cephe renk skalasına göz atabilirsiniz. 12126 Silhouette ile yaşam alanlarınızda hem sıcak hem de zamansız bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Toz Mavisi – DYO

Sonbaharın favori renklerinden ilham alan DYO, evlerinizde huzuru ve yuvanıza duygular katacak olan yağmur kartelasını ürün gamına ekledi. DYO renk yağmur kartelasında en trend renkler arasında yer alan toz mavi rengi ile sizlerde yaşam alanlarınıza farklı duygular katabilirsiniz.

Polisan İle Duvarlara Elegan Bir Dokunuş

Şöyle bir evimin iç cephe duvarlarına baktığımda renklerin, evime kattığı huzuru, enerji hissetmeliyim, diyenlerden misiniz ? O zaman yaşam alanlarınızın duvarlarına baktığında renkleri hissettirecek olan Polisan ‘ın pastel tonlarının elegan etkisini keşfetmenin zamanı gelmiş, demektir.

Renk Kombinasyonu Düfa

Ben tercihim renk kombinasyonlarından yana diyenler için ilham verecek bir konumuzu sonlandıralım. Birbirini tamamlayan renk ve renk tonları ile işin içine birazda geometrik dizayn katarak, istediğiniz gibi bir renk kombinasyonu oluşturabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?