Miranda Kerr’in Güzellik Sırrını Duyunca Çok Şaşıracaksınız

Miranda Kerr'in Güzellik Sırrı

Podyumun en meleksi yüzleri arasında yer alan Victoria’s Secret günlerinden bu yana duru güzelliği ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Avustralyalı top model Miranda Kerr‘i güzelliğini 12 yaşından beri içtiği suya borç olduğunu söylüyor.

İşte Ünlü Top Model Miranda Kerr’in Güzelliği Borçlu Olduğu Su 

miranda kerr cilt güzelliği sırrı noniNoni Bitkisinin Suyu

Duru bir güzelliğe sahip olan ünlü top model 12 yaşından beri eski zamanlardan kalma Noni bitkisi suyunu tükettiğini söylüyor. Sözlerine şu şekilde devam ediyor. Doğanın antioksidan mucizelerinden biri noni suyudur. Bir taraftan kilo vermeye yardımcı olurken , bir taraftan da vücudun doğal iyileşme sürecine yardımcı olmakta. Aynı zamanda cilt sorunlarını da gidermeye yardımcı olmakta.

Bol Su İçmeyi İhmal Etmeyin

Cilt ve vücut sağlığınız için düzenli olarak su tüketmeyi ihmal etmeyin. İçtiğiniz suyun bir taraftan kalitesini artırıp, bir taraftan da yaşlanmayı yavaşlatmak için suyunuzun içine noni, limon yada zencefil atmanızı öneriyor. Gün içerisinde tüketeceğiniz bu su sayesinde hem metabolizmanızı hızlandırabilir, hem de gün boyu enerjinizi yüksek tutabilirsiniz.

Yeşil Tanrıça Smoothie Tarifi

Şimdide Miranda Kerr’in sabahları enerjisini maksimum dereceye çıkartmaya yardımcı, besin değeri oldukça yüksek , mineral ve vitamin açısından oldukça zengin olan aynı zamanda canlılık açısından alkalize etkisi olan smoothie tarifini sizlerle paylaşalım.

Gerekli Malzemeler

miran kerr'in yeşil tanrıça smoothie tarifi? 1 su bardağı Hindistancevizi suyu

? 1 yemek kaşığı acai üzümü tozu

? 1 yemek kaşığı kakao 

1 yemek kaşığı  goji berry 

? 1 yemek kaşığı spirulina yosunu

? 1 yemek kaşığı maca tozu

? 1,5 yemek kaşığı chia tohumu

? 1/2 su bardağı keçi sütü

Hazırlanışı

? Listede yer alan tüm malzemeleri blender’ın içine bırakıp, bir güzel karıştırıyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?