” Anneler Günü ” Özel Güne Özel Kutlama

Anneler Günü , Özel Kutlama

Takvimler Mayıs ayının ikinci pazarını gösteriyor. Bu özel günde başta annem olmak üzere tüm annelerimizin ve anne adayların Anneler Günü Kutlu  Olsun. ?

Belki aramızda bazılarımız bu günü pek önemsemiyor , bazılarımızda bu gün için özel planlar yapıyor olabilirsiniz. Biz bu anlamı günde sevgili annelerine küçükte olsa bir jet yapmak isteyenler için birkaç küçük öneride bulunmak istiyoruz.

Pazar Keyfinize Keyif Katacak Güzel Bir Kahvaltı Masası 

Bu pazar bir değişiklik yapıp annenize kendi ellerinizle enfes bir kahvaltı masası hazırlayarak, aile boyu bir taraftan pazar kahvaltısının keyfini çıkarırsınız, bir taraftan da Anneler Günü Kutlamalarına başlayabilirsiniz. Bu kahvaltıyı dilerseniz evinizin dış mekanları arasında yer alan balkonda, terasta ya da varsa bahçe de hazırlayabilirsiniz.

Kahvaltı Yapılabilecek Güzel Cafeleri Tercih Edebilirsiniz

Bu özel günde evde kahvaltı yapmak yerine hem ruhunuzu hem vücudunuzu dinlendirebileceğiniz doğa ile baş başa kalacağınız bir yerde tercih edebilirsiniz. Bir taraftan dinlenip bir taraftan doğa manzarası eşliğinde mükellef bir kahvaltı yapabilirsiniz.

5 Çayına Ne Dersiniz ?

Kahvaltı dışında dilerseniz annenizle baş başa kalıp sohbet edebileceğiniz bir 5 çayı organizasyon edebilirsiniz. Tabi çay yerine kahve de tercih edebilirsiniz. 😉

Günü Birlik Bir Geziye Ne Dersiniz ?

Bir günlüğüne de olsa bulduğunuz yerden uzaklaşıp, farklı yerler görüp, keşfetmek , farklı tatları tatmak güzel olur. Oldukça uygun fiyatlarda günü birlik gezi düzenleyen şirketler var. Dilerseniz bu gezi programlarına göz atabilirsiniz.

İşin birde hediye kısmı vardı demi ? 🙂

Söz konusu anneler olunca hediye seçenekleri sınır tanımıyor. Küçük ev aletlerinden tutunda, kişisel bakım ürünlerine kadar, takıdan tokaya oldukça geniş bir anneler günü hediye yelpazesi çıkıyor. Hediye seçenekleri çok olunca da bazen bu hediyeler arasında seçim yapmakta zorlanabiliyoruz. Hediye konusunda bizim sizlere tavsiyemiz anneye özel hediye seçmenizdir. Yani annenizin son günlerde çok istediği bir şey var ise, onu alabilirsiniz. Mutlaka bir sohbet arasında bugünlerde ne istediğinin sinyalini vermiştir.

Annelere Özel Hediyeler

Hediye konusunda sizlere ilham vermesi adına birkaç öneride bulunalım.

♥ Annenizin ilk sizi kucağına aldığı fotoğrafı bulun. Bu fotoğrafı dilerseniz bir puzzle yaptırabilirsiniz, dilerseniz dekoratif bir yastık kılıfı yaptırabilirsiniz, dilerseniz sihirli bir kupa bardağı yaptırabilirsiniz.

Dönen küp çerçeve ya da dönme dolap fotoğraf resim çerçevesi  alabilirsiniz. Bu çerçevenin içerisinde ölümsüzleştiriğiniz fotoğrafları yerleştirebilirsiniz. 

Eğer çalışan bir anneniz var ise mesleği ile ilgi değişik bir hediye bulabilirsiniz. Ya da zevkine ve tarzına hitap edecek küçük bir hediye bile yüzlerinde tatlı bir gülümseme oluşturmasına yardımcı olacaktır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?