Parmaklarınızda Yaz Esintilerini Hissedin !

Manikür de son trend ! Yaz Esintili Manikür

Tırnaklarınızda sıradanlıktan sıkılmış, farklı arayışlar içinde olanlar için şahane bir haberimiz var. Yazın sıcaklığını parmaklarınızda hissetmenize yardımcı olacak aynı zamanda tırnaklarınızı daha havalı bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olacak bu yaz en çok dikkat çeken manikür trendlerini sizler için inceledik.

Yeni Manikür Modelleri

💅 Renkli French

Tırnakları hem bakımlı hem de güzel gösteren manikür de en çok tercih edilen uygulamaların başında french gelir. Eğer klasik french manikür uygulamasına farklı bir karakter görünüm oluşturmak isterseniz her bir tırnağınızın ucuna istediğiniz renkte oje sürebilirsiniz.

renkli french manikür

💅 Pastel Ahengi

Oje rengi konusunda bir türlü karar veremiyorsanız birazdan önereceğimiz trend tam sizlik diyebiliriz. Çoktan seçmeli ve çok seçmeli tırnak uygulaması ile pastel tonları tırnaklarınızı renklendirmeye devam ediyor.

yeni yaz ojesi renkleri

💅 Batik

Batik t-shirtler görmeye alışkın olduğumuz bu uygulama şimdilerde tırnaklarda kendini göstermeye başladı. Kendi favori pastel renklerinizi batik uygulaması ile tırnaklarınıza yansıtıp, ellerinizi ve tırnaklarınızı daha dinamik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

batik oje uygulaması

💅 Parlak Turuncu Aşkı

Aşkın kırmızısı, sarının sıcaklığı ile buluştuğu parlak turuncu bu yazın en popüler oje renkleri arasında yer almakta. Bronz bir tene sahipseniz, tırnaklarınızı parlak turuncu ile buluşturun.

💅 Tırnaklarda İnci Işıltısı

Tercihiniz sadelikten ve ışıltıdan yana ise , inci ışıltısı tam sizlik ! Hem sofistike hem de farklı bir görünüm istiyorsanız yanar döner inci ışıltısına bir şans verin, deriz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?