Ramo’nun Boz’u Görkem Sevindik Kimdir ?

Görkem Sevindik Kimdir ?

Show Tv ‘nin yeni dizisi Ramo bu akşam ( 21 Ocak ) 2. bölümü ile sevenleri ile buluşuyor. Daha ilk tanıtımdan itibaren gerek güçlü oyuncu kadrosu, gerekse dizinin hikayesi büyük bir kitle tarafından büyük bir merak uyandırdı.

Ramo dizisinde yer alan oyuncuların hayatı şimdilerde Google da en çok arananlar arasında trend olmuş durumda. Başta dizisinin başrol oyunculardan Murat Yıldırım hayatı olmak üzere, bu dizide Murat Yıldırım’ın en yakın dostu ve çocukluk arkadaşı olan Boz karakterini canlandıran Görkem Sevindik’in hayatı da büyük bir kesim tarafından merak edilmekte. Bizde sevgili takipçilerimizin biraz olsun merakını gidermek aynı zamanda sevgili Görkem’i biraz daha yakından tanımak adına, hayatında birkaç kesit paylaşmak istiyoruz.

Görkem Sevindik

17 Ekim 1986 tarihinde Adana’da gözlerini açtı. Terazi burcu olan sevgili Görkem’in boyu 1,86 m. Sevgili Görkem, Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Pana Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır.

görkem sevindik nereli

İlk ekran önü deneyimini 2010 yılında ” Kurtlar Vadisi Pusu ” dizisinde canlandırdığı ” Pusat karakteri ile kazanmaya başladı. Büyük bir kitle tarafından tanımasında ise ” Söz ” dizisinde Keşan’lı rolünün etkisi büyüktür.

boz görkem sevindik

Şimdilerde ise Ramo dizisinde canlandırmış olduğu Boz’o karakteri ile daha da geniş bir kitleye seslenmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?