Sahil Düğünü Yapmak İsteyenler İçin Gelinlik Modelleri 2021

Sahil Düğünü Gelinlik Modelleri

Sahil Düğünü

Nisan ayı ile birlikte düğün sezonunda stat vermeye başlıyor. Her yaz sezonu olduğu gibi bu yaz sezonunda da bizi nişan törenleri, kına eğlenceleri ve düğün organizasyonları bizleri bekliyor. Şimdiden evlenecek olan çiftlerimize yaşam trend ekibi olarak mutluluklar diliyoruz.

Evlenecek olan çiftler bir taraftan birbirinden farklı düğün konseptleri arayışı içindeyken, bir taraftan da konsepte uygun gelin modelleri arayışı içindeler. Bizde düğünü sahilde yapmayı düşünenler için nasıl bir gelinlik modeli seçmeleri gerekli konusunda yardımcı olmak istedik.

Sahil Düğünü İçin Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün töreni kumsal bir mekanda geçeceğinden dolayı ağır, geniş etekli gelinlik modelleri arasından seçim yapmak pekte uygun olmuyor. Zaten konsept olarak gelin adayları kumsalı seçtiklerinden dolayı, gelinlikleri de konsepte uygun olarak daha rahat, biraz salaş, biraz da özgürlüklerini yansıtacak gelinlikleri tercih ederler.

Sahil Düğünü İçin Gelinlik Modelleri

sahil düğünü gelinliği

Tören boyu rahat hareket edebilmek adına tercihinizi iki parçadan oluşan beyaz danteli elbiselerden yana kullanabilirsiniz.

kumsal düğünü gelinlik modelleri♥ İnce belli gelin adayları için iki parçadan oluşan gelinlik modellerine bakmalarını tavsiye ederiz.

farklı sahil düğünü gelinlik modelleriStilleri ile fark yaratmayı sevenler için yukarıdaki görseldeki gibi bir model önerebiliriz. Beyaz dantel işlemeli bir mayonun üzerine tül şekilde kaftan giyip, stilinizle göz kamaştırabilirsiniz.

ip askılı gelinlik modelleri pronovias♥ Mekanda romantik bir ambiyans katmak için ince ip askılı bir gelinlik modeli düşünebilirsiniz.

2019 gelinlik modelleri sahil♥ Sahilde rahatlıkla kullanabileceğiniz diğer bir model. Modeli yakından incelediğimizde tamamen boncuklar ile bezendiğini görmekteyiz. Gelinliğe farklı bir hava katan kol kısımlarında ve eteğin altındaki tüy detaylar oldukça hoş görünüyor.

transparan gelinlik modelleri 2019 monique lhuillier♥ Bir tık seksiliğinizi ön plana çıkarmayı düşünüyorsanız, teninizi gösterecek ince bir kumaş tercih ederek, denizin durgunluğuyla mükemmel bir senkron oluşturabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?