Selin Beauty Yeni Ürünlerini Denediniz mi ?

Selin Beauty Yeni Kozmetik Ürünleri

Mutlu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle, herkese günaydınlar. Sevgili hanımlar, günün kahvesi, çayı veya günün içeceğiniz hazır ise, hemen en sevdiğiniz bir köşe geçip, bir taraftan içeceğinizi yudumlarken, bir taraftan da sevgili Selin Ciğerci imzası taşıyan yeni kozmetik ürünlerine bizimle birlikte göz atmaya başlayın.

Biliyorsunuz , sevgili Selin kendi adını taşıyan bir kozmetik markası var. Evet, sizinde söylediğiniz gibi Selin Beauty ‘den bahsediyoruz. BB kremden tutunda kirpiğe kadar birçok ürün bulunmakta. Geçtiğimiz günlerde ürünlerin arasına birde sonucundan oldukça memnun kalacağınız el ve vücut peelinglerini de ekledi. Sözü daha fazla uzatmadan hem ürün gamına yeni eklenen ürünleri hem de diğer ürünleri birlikte inceleyelim, istiyoruz.

El Vücut Peelingleri

selin beauty 3'lü peeling full set

İlk olarak yakın bir zamanda çıkarmış olduğu el ve vücut peelingden başlayalım. Şuan için çikolata kahve , vanilya tarçın ve çilek hibiscus olmak üzere 3 tane el ve vücut peelingi bulunmakta. Bu ürünlerin içerisinde yer alan bitkisel yağlar vücudunuzu nemlendirirken, içinde bulunan okyanus tuzu ise vücudunuzu ölü derilerden arındırmaya yardımcı olmakta.

BB Krem

selin beauty bb krem
Selin Beauty BB Krem

Şuan için yeni bir BB krem arayışı içerisindeyseniz, Selin Beauty BB Kremini düşünebilirsiniz. Hemen ürün hakkında genel bir bilgi paylaşalım. BB kremlerin içerisinde bulunan C vitamini bir taraftan cildinizin tonunu eşitlerken, bir taraftan da ciltte oluşan bazı lekeleri gidermeye de zaman içerisinde yardımcı olur. Yine ürünün içerisinde yer alan gül yaprakları özü hücrelerinizi yenilemeye yardımcı olurken, aynı zamanda anti aging etkisi oluşturur. İçermiş olduğu E vitamini sayesinde de cildiniz bir taraftan nemlenmesini sağlarken, bir taraftan da antioksidan etkisi ile cildinizi daha sağlıklı ve taze bir görünüme kavuşturur.

Selin Beauty kozmetik ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?