Sonbahar Dekorasyonu İçin Gerekli Olan Eşya

Sonbahar Dekorasyonu İçin Evinizde Bulunması Gereken Parçalar

Sonbahar aşkını yaşamaya başladığımız bugünlerde evimizin modunu da yavaş yavaş değiştirmeye başlıyoruz. Baştan söyleyelim, evimizi sonbahar moduna geçirmek için öyle büyük bütçeler harcamamıza gerek yok. Evdeki birkaç parça ile bu işi çok güzel bir şekilde halledebiliriz.

Sosyal medya hesaplarında (instagram, pinterest gibi ) gördüğümüz beğendiğimiz evlere yakın kareleri , sizlerde kendi evinizde çok rahatlıkla oluşturabilirsiniz. O zaman ne yapıyoruz, önce kendimiz güzel bir sade kahve yapıyoruz, koltuğumuzda rahatça oturup, evimizin yeni sonbahar konseptini oluşturmak için konuyu okumaya devam ediyoruz. 😉

? Evinizde Sonbahar Havasını Oluşturmanın En Kestirme Yolu Sonbahar Tonlarında Kırlentler

sonbahar ev dekorasyonu pinterest

Oturma odanızın yada salonunuzun genel renk tonu değiştirmek istiyorsanız ; oturma grubunuza eşlik eden kırlent kılıflarını değiştirerek işe başlayabilirsiniz. Sonbaharın sıcaklığını en güzel şekilde odanıza yansıtacak sarı, toprak tonları, altın ve bej renkleri arasında seçim yapabilirsiniz. Oturma alanına küçük bir hareketlilik kazandırmak adına kırlentlerde doğa desenlerini yada geometrik desenleri düşünebilirsiniz.

? Berjerlere Yumuşacık ve Sıcak Bir Dokunuş İçin Koltuk Şalları

koltuk şalı modelleri

Örgü kırlentlerden hoşlanıyorsanız, bu kombinasyonu tamamlamak için örgü koltuk şal tercih edebilirsiniz. Şöyle gözünüzün önünde bir kare canlandırın. Pencerenin önünde bir berjer, tekli bir koltuk yada sallanan bir koltuk mevcut. Bu koltuğa eşlik eden yumuşacık, rengi ile içinizi ısıtacak koltuk şalı duruyor. Elinizde sıcak çikolatanız, koltuğunuza kıvrılıp, dışarıyı seyrediyorsunuz.

? Romantik ve Tarz Evlerin Olmazsa Olmazları Mumlar

sonbahar temalı ev dekorasyonları instagram

Ara ara evinizde romantik bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız, mutlaka evinizde mum vardır. Son dönemlerde oldukça çok tercih edilen titreyen bir aleve sahip led mumlara eşlik eden kozalaklar ile istediğiniz zaman istediğiniz mekanda romantik bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

? Zeminlere Sıcacık Bir Dokunuş İçin

post halı modelleri 2020

Bu sonbaharın trend parçaları arasında yer alan yaşam alanınızın her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz post ve peluşlar. Bu post ve peluşları odaların zeminde kullanıp sıcak bir dokunuş yapabileceğiniz gibi dekorasyonunuzun çizgisine farklı bir yorum ve sıcaklık katmak adına yatak üstünde, koltuk, istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere küçük bir dokunuş, küçük bir değişim hem evinizin ambiyansını değiştirmeye yetiyor, hem de sonbaharın sıcaklığını yansıtıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?