Sonbahar Dekorasyonu için 3 Kendin Yap Fikirleri

Sonbahar dekorasyonuna hazır mısın? Bütçenden tasarruf etmek için kendi dekorasyonunu kendin yap! İşte elinizdeki malzemeler ile yapabileceğiniz 3 farklı fikir.

Bir Kavanoz Meşe Palamudu

Yeterli miktarda meşe palamudu toplayarak işe başlayalım. Toplamış olduğumuz bu meşe palamutlarını gold sprey boya ile boyayalım. Siz isterseniz farklı bir renkte boyayabilirsiniz. Boyamış olduğumuz meşe palamudunu cam vazoya bırakıyoruz. Son dokunuş olarak cam vazoyu istediğiniz bir renk kurdele ile süslüyoruz.

Mevsim Meyvelerinden Çelenk

Evinizin, iş yerinizin kapısını süslemek için ya da şömine üstü dekorasyonu için çelenk yapabilirsiniz. Mevsim meyvelerin yapılmış çelenk, hem yaşam alanınıza farklı bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olacak. Hem de mekana pozitif bir enerji katacaktır.

Yemek Masalarınızda Sonbahar Çiçekleri Açsın

Hem masa dekorasyonuna küçük bir dokunuş yapmak, hem de evinizde mis gibi doğal kokuların yayılmasını istemez misiniz ? O zaman yapmanız gereken tek şey sonbahar çiçeklerini vazoya yerleştirmek olacaktır. Krizantem, helianthus, sonbahar nergisleri ve rudbeckia vazoya yerleştirin. Sarı, toprak, kırmızı, kahverengi yada turuncu renkte bir masa örtüsü masanıza serin. Vazoyu üzerine yerleştirin.

Bu fikirlerden ilham alarak sizlerde farklı sonbahar temalı dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?