Türkiye’nin İlk Bitkisel Maskarası ( New Well )

New Well Yeni Maskarası Bio - Herbal

Bir maskaradan ne beklersiniz ? Daha dolgun kirpikler, daha etkili bakışlar, bir taraftan da kirpiklerimi dolgunlaştırıp, uzatırken bir taraftan da hacim kazandırıp besleyecek ve mümkünse bitkisel bir maskara arıyorum, diyenlerdenseniz, hiç vakit kaybetmeden sizleri New Well kozmetiğin ürün gamına yeni eklenen ilk bitkisel maskarası ile tanıştırmak isteriz.

Türkiye’nin İlk Bitkisel Mascarası ile Tanışmaya Hazır mısnız ?

new well bio-herbal mascara

Sevgili hanımlar makyaj ürünlerinizi deneyimlerken bir taraftan cildinize dost olmasına özen gösteriyor bir taraftan da anında uygulanabilecek bir maskara arayışı içerisindeyseniz New Well maskara serisinin yeni gözdesi olan Bio – Herbal Mascara tam sizlik , diyebiliriz. Sizinde bildiğiniz gibi düzenli makyaj yapmak düzenli cilt bakımını da beraberinde getirmektedir. Birçoğumuz günlük makyaj rütinlerimiz de makyaj ve cilt bakımımız için pratik ürünleri tercih ederiz. Zamanımız bize kalması için mümkün oldukça aynı anda birden çok işlemi yerine getirecek olan ürünleri tercih ediyoruz. En iyi maskara da bir taraftan kirpikleri hacimli gösterirken, bir taraftan da kıvrımlı göstermesini sağlayacak bunların yanı sıra sağlıklı kirpiklere de kavuşmamıza olanak sağlamalıdır.

Şimdi bu bilgiler ışığında New Well’in yeni gözdesi olan ilk bitkisel Bio Herbal Maskaranın içeriğine ve özelliğine bir göz atalım.

new well bio herbal maskara yorum

👍 Bu ürünün içerisinde 7 faklı bitkisel özler, doğal yağ, protein ve vitaminler bulunmakta olup, bir taraftan kirpiklerinizi beslerken, bir taraftan da kirpiklerinizi uzatıp, hacim kazanmasına yardımcı olur.

👍 Bio – Herbal maskaranın içerisinde ; tatlı badem yağı, macadamia yağı , avokado yağı, e – vitamini, keratin, argan yağı ve kızıl yonca özü bulunmaktadır.

👍 Ürün içerisinde yer alan avokado yağı ; kirpik kılları için besleyici aynı zamanda güçlendirici bir etkiye sahiptir. Bir taraftan kıl diplerini nemlendirirken, bir taraftan da yıpranmış olan kirpikleri içermiş olduğu faydalı vitaminler sayesinde onarır.

👍 Tatlı badem yağı ise ; içermiş olduğu E vitamini sayesinde kirpiklerinizin günlük bakımını yapar. Gün içerisinde kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olur.

👍 Ürün içerisinde yer alan diğer bir yağ ise argan yağıdır. Argan yağı da nemlendirici özelliği sayesinde kirpik diplerini besleyerek, daha bakımlı bir görümüme kavuşturur.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?