Ünlülerin Yeni Kazanç Kapısı !

15 saniyelik hikaye 30 bin TL

Birçok ünlü isimin yeni kazanç kapısı ! Sosyal medya hesaplarında herhangi bir markanın ürünlerinin tanıtımlarını hikaye ve paylaşımlarında oldukça yüksek ücret talep ediyorlar ! Ünlülerin dışında sosyal medya da fenomen olanlarda bu yeni kazanç kapısından paylarını alıyorlar.

Geçenlerde Posta’ta yayınlanan habere göre ; milyonlarca kişinin severek yakından takip ettiği sosyal medya hesaplarının kazanç kapısı haline getiren ünlüler ve fenomenlerin yaptıkları kısa paylaşımlar için istedikleri ücretler dudak uçuklatacak yönden. İşte bazı ünlülerin instagram hesabındaki paylaşımların fiyatları…

Şeyma Subaşı

Hemen hemen her paylaşımı ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, 3 milyonun üzerinde olan instagram hesabında hikaye üzerinden paylaşımlar için 50 bin TL, post için 75 bin TL ücret alıyor.

Bahar Şahin

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisi ile yıldızı parlayan Bahar Şahin hikaye paylaşımları için 20 bin, post için 30 bin TL talep ediyor.

ünlüler ınstagram'dan ne kadar kazanıyor

Enis Arıkan

Son zamanların en popüler oyuncuları arasında yer alan Enis Arıkan, hikaye paylaşımları için 30 bin TL, gönderileri paylaşımları için ise 50 bin TL talep ediyor.

Bartu Küçükçağlayan

Karantina günlerinde yapmış olduğu Melikşah Altuntaş ile birlikte yapmış olduğu ” Mücbir Sebepler ” adlı programı ile popülerliği daha da artan Bartu Küçükçağlayan , instagram canlı yayında ürün yerleştirmeli reklam için 50 ile 100 bin TL arasında para kazanıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?