Natalie Portman Farklı Doğum Günü Kutlaması

Natalie Portman 100 Bin Dolarlık Bağışla Doğum Günü Kutladı

Ünlü oyuncu Natalie Portman , 39.cu yaş gününü farklı bir yöntem ile kutladı. Güzel ve başarılı oyuncu Natalie Portman, cezaevinden çıkan kadınları yeniden hayata kazandırmak için bir yardım kuruluşuna 100 Bin Dolar bağışta bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren sevgili ünlü oyuncu Natalie Portman, yeni yaşını ” yardım ederek ” kutlamayı tercih etti. 9 Haziran da , 39 yaşına giren güzel oyuncu , A New Way of Life yardım kuruluşuna 100 bin dolar bağışta bulundu. A New Way of Life vakfı , cezaevinden çıkan kadınların hayata yeniden başlamalarına yardımcı olmak için çalışıyor.

Natalie Portman, bu sene doğum günü kutlaması için seçmiş olduğu ilginç yolu sosyal medya hesabı (instagram ) üzerinden duyurdu. “Bu yl doğum günüm için Susan Burton’un A New Way of Life vakfına 100 bin dolar bağışlıyorum. Susan’a kırılmış dünyamızı iyileştirmesine yardımcı olan çalışmaları için çok minnettarım. Becoming Ms. Burton adlı kitabını ilk okuduğumdan beri daha önce hapse girmiş kadınlara uyumak için güvenli bir yer ve hayatlarını yeniden inşa etme şansı veren A New Life of Life vakfını desteklemeye kararlıyım” ifadesini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?