Weltew Home Kaçırılmayacak 2021 Sonbahar Kampanyası

Weltew Home‘un 2021 sonbahar kampanyasını duydunuz mu ? Evinizin mobilyalarını yenilemenin tam zamanı ! 31 Ekim 2021 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanyayı kaçırmayın.

Ustalığın ince zarafet ile birleştiği, mobilya seçiminizdeki zevkinizi evinize yansıtmanın tam zamanı. Weltew mobilya sevgili müşterileri için birbirinden farklı 3 kampanya hazırlamış. Hemen sıcağı sıcağına bu kampanyaları sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Sonbahar Kampanyası – Weltew Home

Weltew Home , Ekim ayının sonunda kadar geçerli olacak sonbahar kampanyasında 3 farklı kampanya hazırladığı demiştik. Hemen bu kampanyanın neler olduğunu söyleyelim.

1. Eski Yatağınızı Evinizden Alıyoruz

2.Tüm Mobilyalarda Nakitte Özel İndirimler

3. Genç Odası Alımlarında Samsung Tablet Hediye

Hemen , sonbahar kampanyasının detaylarını paylaşalım.

Eski Yatağınızla Vedalaşma Zamanı !

weltew sonbahar kampanyası 2021
Weltew Home

Sabahları boyun yada sırt ağrısıyla mı uyanıyorsunuz ? Mevcut olan yatağınızı artık değiştirme zamanı mı geldi ? O zaman, yatağınızı değiştirmenin zamanı geldi ! Şimdi Weltew Home, eski yatağınızı evinizden alıp, yenisini 500 TL varan indirimler ile değiştiriyor. Kampanya dahildeki çift kişilik yatak alımlarında 500 TL indirim. Tek kişilik yatak alımlarında ise 250 TL indirim.

Weltew Home Genç Odaları Şimdi Tablet Hediyeli

Sevgili gençler, farkınızı ve tarzınızı yansıtacak genç odaları, Samsung tablet hediyesi ile birlikte Weltew’de sizleri bekliyor. Bugünlerde genç odası alımlarında, Samsung tablet ya da 1864 ₺ değerindeki tek kişilik Star yatak 250 ₺. Odanıza fakınızı ve tarzınızı yansıtacak olan genç odası modelleri arasından sizler için Cross genç odası takımına şöyle bir göz attık.

indirimli genç odaları weltew home
Cross Genç Odası – Weltew Home

Sevgili gençler, Cross genç odası takımı, sizlerin gündelik ihtiyacınız göz önüne alınarak dizayn edilmiş. Modern, şık, zarif ve fonksiyonel özelliklere sahip bu takım şu ünitelerden oluşmaktadır.

? 1 tane üç kapılı dolap

? 1 tane çalışma masası

? 1 tane başlık

? 1 tane karyola aksesuarı

Fiyatı mı ? Şuan için sonbahar kampanyası dahilde olan Cross genç odası takımı fiyatı ; 12.484,00 ₺ yerine 8.483,00 ₺

Mobilyalarınızın Yenilemenin Tam Zamanı !

Koltuk takımından, köşe takımına, yemek odasından, duvar ünitesine kadar evinizin mobilyalarını yenilemenin tam zamanı ! Şimdi diyeceksiniz ki, evinin mobilyalarını baştan aşağı yenilemek çokta elverişli değil. Hemen umutsuzluğa kapılmayın. Weltew Home şimdilerde tüm mobilyalarda nakitte özel indirim yapıyor. Dilerseniz, yaşam alanlarınıza yepyeni bir soluk getirecek olan mobilyalara bir göz atalım.

weltew home belgrad yemek odası fiyatı
Belgrad Yemek Odası Takımı – Weltew Home

Stilize edilmiş detayları ile ilham veren Belgrad yemek odası takımı, yemek odanızı elegan bir görünüme kavuşturuyor. Beyazın asaletine goldun zenginliği yansıtılan bu yemek odası takımı, şu ünitelerden oluşmakta.

? 1 tane konsol

? 1 tane konsol aynası

? 1 tane yemek masası

? 6 tane sandalye

4 üniteden oluşan Belgrad yemek odası takımı fiyatı kısa bir süreliğine 18.769,02 ₺ yerine 13.407,00 ₺

Weltew Home sonbahar kampanyası dahildeki diğer ürünleri görmek için size en yakın Weltew Home mağazasına uğrayabilirsiniz. Dilerseniz de web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : Weltew 2021 Koltuk Takımları İlhanlar Home

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?