Yeni Sezon Çizme ve Bot Modellerini Gördünüz mü ?

An itibarıyla çizme ve bot sezonunu açmış bulunmaktayız. Birazdan sizlerle kombinizi zarif bir şıklık ile tamamlayacak olan 2022 kadın bot ve çizme modellerinden birkaçını sizlerin beğenisine sunmaya başlayacağız.

Havaların iyiden iyiye soğuduğu bugünlerde yeni sezon bot ve çizme modelleri de gün yüzüne çıkmaya başladı. Tabi bizde hemen bir piyasa araştırması yaparak bu yılın öne çıkan tasarımlarını inceleyip, sizler ile paylaşmak istedik.

kadın kısa bot modelleri

Kadın Bot ve Çizme Modelleri

Sevgili bayanlar, bu sezonun çizme ve bot modellerini incelediğimiz zaman oldukça farklı tarzların ön plana çıktığını görmekteyiz. Özellikle farklı taban stillerine sahip modeller oldukça göze çarpıyor , diyebiliriz. Yeni sezon modellerini incelediğimiz zaman siyah ve beyaz tonların bir arada kullandığını görmekteyiz. Ayrıca farklı desenlerden yararlanarak alışılmışın biraz daha dışında modellere rastlamaktayız.

Bu sezonun favorileri arasında postalların yer aldığını görmekteyiz. Rahatlığına ve özgürlüğüne düşkün, asi bir ruha sahipseniz, bu kış ayağınızdan postalları hiç çıkarmak istemeyeceksiniz.

Bu sezon revaçta olan diğer bir model ise, kovboy botlar ve kovboy çizmeler . Tarzınızı bir tık daha ön plana çıkarmak isterseniz, bu kış sezonunuzun stilinizi tamamlayacak olan kovboy bot ve çizme modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

İddialı giyinmeyi sevenler burada mı ? Stil konusunda iddialı olduğunuzu gözler önüne sermek için floresan renklerin hakim olduğu bir çizme veya botta ne dersiniz ? Bunu bir düşünmem, gerekir, dediğinizi hisseder gibiyiz. Kararınızı vermeye yardımcı olmak için size küçük bir sır vereyim mi ? Bu sezon bir kez daha iddialı tarzını gözler önüne sergilemek için çoğu kişi tercihini bu yönden yana yapıyor. Bizden söylemesi . 😉

Geldik işin görsel kısmına. Şimdi arkanıza güzelce yaslanın. Sizin için hazırlamış olduğumuz çizme ve bot modellerini incelemeye başlayın.

Bir sonraki konumuz : 2021 Sonbahar – 2022 Kış Çanta Trendleri

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?