Yabancı Ünlüler ve Onların Güzellik Sırları

Yabancı Ünlülerin Güzellik Sırları

Güzellikleri ile dillere destan olan yabancı ünlülerin güzellik sırlarını açığa çıkartıyoruz !

Hayran dolu bakışlar ile yakından takip ettiğimiz, güzellikleri için neler kullandıklarını merak ettiğimiz bazı yabancı ünlülerin güzellik sırlarını birazdan sizler ile paylaşacağız. Birazdan güzellik sırlarını duyduğunuzda gerçekten uygulanabilir şeyler olduğuna tanıklık edeceksiniz.

Blake Lively

Güzel oyuncu Blake Lively , saçlarını nemlendirmek için duşa girmeden önce saçına mayonez sürüp beklettiğini söylüyor.

blake lively saç bakımı

Miranda Kerr

Forbes dergisinde güzellik sırlarını paylaşan Avusturalyalı manken Miranda Kerr, şunları söyledi.

miranda kerr cildinin sırrı noni meyvesi

Uzun bir araştırmanın sonucunda ürünlerin anahtar içeriğini bulduklarını söyleyen manken, ” Noni meyvesinde iyileştirme özelliğini bulduğunu keşfettik. Cildi yumuşatıyor, besliyor ve aydınlatıyor. ” dedi.

Victoria Beckham

victoria beckham cilt bakımı

Victoria Beckham, cildinin güzelliğini koruyabilmek için günde 3 – 4 tane avokado yediğini söylüyor. Avokado sayesinde hem cilt güzelliğini koruduğunu hem de ince kaldığını da söylüyor ama avokadoyu nasıl tükettiğini şuan için söylemedi.

Romee Strijd

romee strijd güzellik sırları

Güzelliğini avokadoya borç olan diğer bir ünlü ise Hollandalı Model Romee Strijd . Her zaman parlayan hacimli saçlarını avokadoya bağlı olduğunu söyleyen ünlü model ” Her gün avokado tüketiyorum. İçindeki iyi yağlar cildimi ve saçlarımı besliyor. ” diyerek güzellik sırrını açıklıyor. Ayrıca saçlarının yıpranması içinde hiçbir zaman saçlarını ıslak bırakmadığını ve hemen kuruttuğunu belirtiyor.

Jennifer Aniston

Jennifer aniston güzellik sırları

50’sine doğru merdiven dayayan güzel yıldız, her sabah protein tozu ile hazırlanmış olduğu smoothie tükettiğini söylüyor. Geçenlerde bir internet sitesinde konuşan Jennifer Aniston , şuana kadar hiç botoks yaptırmadığını söyledi. Yüzünü her zaman sabun ve su ile yıkadıktan sonra sadece nemlendirici krem sürdüğünü söyledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?