İsa Duran Mobilya 2019 Mobilya Modelleri

2018 yılını geride bırakmamıza çok az bir zaman kala mobilya sektörü önümüzdeki yılın mobilya tasarımları yavaştan yavaşa gün yüzüne çıkarmaya başlıyor. Birçok mobilya markası ürün gamını yenileyerek sevgili müşterilerinin yaşam alanlarına daha konforlu, estetikli ve kullanışlı yeni ürünler ekliyor.

Ürün gamını yenileyerek müşterilerine daha iyi hizmet veren mobilya adlarından biride İsa Duran Mobilya . Yaşam alanlarına yeni konsept uygulamak isteyenler, estetiğe, görselliğe aynı zamanda konforlu olmasına özen gösterenler yeni sezon İsa Duran mobilyanın ürün gamını incelemeden son kararınızı vermeyin, deriz.

İsa Duran Mobilya 2019 Mobilya Modelleri 

Prada Yatak Odası prada yatak odası isa duran mobilya

Estetiğin ve konforun bir arada olduğu, beyazın ve meşenin romantik dansını yatak odalarınıza yansıtacak olan Prada yatak odası takımı ile yeni bir güne uyanmanın keyfini yaşayacaksınız.

  Elissa Yemek Odası 

elissa yemek odası takımı isa duran mobilya

Yemek davetlerinize beyazın ışıltısını ve eleganlığını yansıtmaya ne dersiniz ? Modern, ferah, çekici, sade aynı zamanda ışıltılı bir mekanda sevdiklerinizle birlikte yemek yemenin tadına varın.

  Siesta Koleksiyonu siesta tv ünitesi isa duran mobilya

Ahşabın sıcaklığını modern çizgiler ile birleştiren göz alıcı motifleri ile koleksiyona farklı bir yorum katan Siesta serisine bayılacaksınız.

 Yeni Sezon Oturma Grupları 

2019 isa duran mobilya koltuk takımları

Chester koltuk takımın çizgisini ister oturma odanıza yansıtarak elit bir ambiyans, ister salonunuza yansıtarak elegan bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Tercih sizin.

İşin ekonomik yönüne gelecek olursak, şuan için fiyatlarda indirimlerin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sizlerde kaliteyi, konforu ve estetiği bütçenizi fazla zorlamadan yaşam alanlarınıza yansıtmak isterseniz, en kısa zamanda sizleri İsa Duran Mobilya mağazasına görmek isteriz.

Adresi mi ? Hemen yazalım.

İsa Duran Mobilya Adresi : Merkez Mahallesi. GMK Bulvarı Aros 20 Sitesi  A Blok No : 820/A 33200 Mersin

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?