2021-2022 Sonbahar Kış Beymen Koleksiyonu

Beymen Collection 2021- 2022 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu

Modanın özgür ve yaratıcı tavrından ilham alan Beymen, 2021 Sonbahar – Kış reklam kampanyasında sevgili müşterilerine trendlerin eğlenceli dünyasında sınırsız bir oyun alanı sunmakta. 900 aşkın marka ve sezonun arzu nesnesi parçaları ile bu eğlenceli oyunun bir parçası olma ayrıcalığını Beymen’lerde sizleri bekliyor.

Beymen mağazalarına gitmeden önce acaba, bu sonbahar – kış koleksiyonu içerisine hangi parçalar yer alıyor diyenlere bir ön araştırma olması adına yeni ürün koleksiyonundan küçük bir parça hazırladık. Bakalım, bu sonbahar kış sezonu için nasıl bir tarz oluşturacaksınız ?

Beymen Collection 2020 – 2021 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu

Beymen 2021 – 2022 Sonbahar / Kış Koleksiyonu için kendine güvenen modern kadınlar için hayatın her anında, günün her saatine uygun, zamansız, özgün seçenekler sunmakta.

Yeni koleksiyonda dingin formlar, feminen, yalın siluetler, zarif tasarımlar ön planda tutulmuş. Bu sezonun favori renkleri arasında lacivert, açık gri ve nude tonları yer almakta. Koleksiyonda kadının güçlü yanına vurgu yapmak için feminen ve maskülen kombin birlikteliğine yer verilmiş.

2021 beymen elbise koleksiyonu

Bu sezonun gözde parçaları arasında gösterilen turuncu tonlarındaki fırça desenli feminen ipek bluz ve elbiseler, lacivert maskülen pardesü ile, kruvaze ceketler romantik nude tül etekler ile buluşuyor. Saten etekler sofistike bir görünüm vaad ederken basic trikolar, indigo denimlerle cool bir görünüm vaad ediyor.

2021 sonbahar kış kadın koleksiyonu beymen

Her tarza hitap eden ceketler klasik tek düğmeden kruvazeye boyfriend saten dokular ile buluşuyor. Koleksiyonda şehrin modern kodlarını temsil etmek için maskülen kargo pantolonlar ve militer cep detaylı gömlek kombinasyonlarına yer verilmiş. Zamansız bir stil oluşturmak isteyenler ise renkli deri pantolonlarını kolsuz trikolar ile tamamlıyorlar.

sonbahar moda renkleri

Kış aylarına ışıltı katacak bir çizgi. Gri ve beyaz tonların hakimiyetindeki ” Winter White ” grubu kar ışıklarını anımsatan sim detay ve gümüş tonlara eşlik eden özel nilüfer desenleri.

beymen kadın gömlek modelleri

Beymen bu sezon kadın koleksiyonunda Weekend grubunda ise casual giyime modern bir dokunuş yapmış. Sweat takımları, teknik kumaştan kapüşonlu ceketleri, jarse tasarımlar, uzun ve modern siluetlerdeki konforu ve rahatlığı ön plana çıkarmakta.

beymen kadın beyaz takım elbise

Sizlerde kendinizi daha özgür ve yaratıcı hissetmek adına Beymen Sonbahar – Kış Kadın Koleksiyonu tercih edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?