2021 Yeni Saç Rengi Trendleri Neler ?

Geçtiğimiz günlerde yeni yılda hangi saç modellerin trend olacağından kısaca bahsetmiştik. Yeni den hatırlamak isteyenler için link buraya bırakıyoruz . ” 2021 Yılının Saç Trendleri Nelerdir ?

Bugün ise, saç rengin değiştirmeyi düşünenler için 2021 saç renkleri neler olacağı konusunda küçük bir bilgi paylaşalım, istedik. Saç renginizden sıkılmaya başladıysanız, saç renginizi değiştirmeyi düşünüyor ve saç modasını yakından takip ediyorsanız, bu konumuz tam sizlik !

Yeni Saç Rengi Trendleri

Çarpıcı Bir Etki İçin Karamel Balyaj

Önümüzdeki yılın en lüks ve moda uygun renkleri arasında karamel tonlarında balyaj yer almakta. Bu rengi popüler yapan yönlerinden biri her saç kesimde kendisini rahatlıkla belli ediyor. Saçınız ister düz, ister dalgalı olsun, karamelin farklı sıcak alt tonları arasında size uygun rengi seçerek parlak vurgulara sahip olabilirsiniz.

Sarı Röfle ve Açık Kahverengi

röfle modelleri 2021

Sizi her mevsime hitap eden tonlar ile tanıştıralım. Saç renginizle çok fazla dikkat çekmek istemiyor musunuz ? Eğer yanıttınız ” evet ” ise, parlak vurgular ile çok fazla dikkat çekmeyen röfleleri daha ince vurgular ile gösterebilirsiniz.

Kırmızının Tonları

yeni saç renkleri kırmızı tonları

İddialı olmayı seven kadınlar, yeni yılda da kırmızının tonlarından vazgeçemeyecekler. Kırmızı renk tonu ile göze çarpan, sessiz kırmızı ve koyu kahverenginin harika bir karışımı ile yine göz dolduruyor. Kıvırcık yada dalgalı bir saça sahipseniz ve teniniz koyu ise büyüleyici bir saç rengi için kırmızı ve tonları arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?