2022 Eylül Ayında Burçları Neler Bekliyor ?

Acaba Eylül ayında burçları neler bekliyor ? Aşk, para ve ilişki yönünden hangi burç ya da burçlar bu ay daha şanslı olacak ? Kariyer ve sağlığımızda ne gibi gelişmeler olacak ? İşte Eylül 2022’de burçları bekleyen durumlar !

Sevgili arkadaşlar, kahveniz, çayınız hazır ise, bu ayki burç yorumlarına başlıyoruz. Burç yorumlarına geçmeden önce, umarım herkes sağlıklı, mutlu, huzurlu, aşk dolu ve paralı bir ay geçirir. ?

Şöyle bir astrolojiye göz attığımızda gökyüzünde şöyle bir hareketlenmenin olduğunu görmekteyiz.

✔ Tarih 5 Eylül 2022 Pazartesi günü gösterdiğinde Venüs, Başak burcuna doğru bir seyahatte başlayacak. Bu seyahat 29 Eylül 2022 Perşembe güne bitecek.

✔İş ve ilişki durumlarında 1 adım öne 3 adım geriye gideceğimiz anlar yaşayabiliriz.

✔ Takvimler 10 Eylül 2022 Cumartesi’ni gösterdiği zaman Merkür Terazi Burcundan geri harekette başlayacak. Bu geri hareket 2 Ekim 2022 Pazar gününe kadar devam edecek.

✔ Bu gerileme esnasında oluşabilecek her türlü sıkıntılardan arındırmak bedensel ve ruhsal sağlığınızı korumak adına yoga yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : ” Fit Kalmanın Yeni Yolu ” Hatha Yogası ” İle Tanıştınız mı ?

✔ 10 Eylül 2022 Cumartesi günü yaşanacak diğer bir olay ise, Balık Burcunda bir Dolunay yaşanacak.

✔ Aynı zamanda 26 Eylül 2022 Pazartesi ‘de Terazi Burcunda bir Yeniay yaşanması bekleniyor.

Bu hareketlenmelerden Astrologlar şu sonucu çıkartıyor. Aman iletişimlerinize dikkat edin ! Ayrıca ikili ilişkilerinizi gözden geçirmekte fayda var.

Eylül ayında genel hatları bu şekilde sıraladıktan sonra, şimdi de tek tek burçlara bir göz atalım.

eylül 2022 aylık burç yorumları

Eylül Ayında Koç Burcunu Neler Bekliyor ?

Sevgili Koçlar, şu tarihleri bir yere not almayı unutmayın ! Biliyorsunuz 10 Eylül – 2 Ekim 2022 tarihleri arasında Merkür, Terazi Burcuna doğru geri bir hareket halinde olacak. Bu tarihler arasında iş hayatınız başta olmak üzere, evliliğinizde ve ikili ilişkilerinizde somut kararlar almamaya özen gösterin.

Boğa Burcunda Eylül Ayında Neler Yaşanacak ?

boğa burcu eylül 2022 burç yorumları

Bir Boğa Burcu olarak , bakalım neler yaşayacağız ? ? Konunun başında da belirtiğimiz gibi 10 Eylül’de bir Dolunay gerçekleşecek. Bu süreçte sosyal çevre başta olmak üzere bazı arkadaşlarımızla olan ilişkilerimizi sonlandırabiliriz. Bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bu arada eski aşklarımız tekrar gündeme gelebilir.

Eylül Ayında İkizlere Neler Olacak ?

Bekar İkizler, yeni bir aşka yelken açmaya hazır olun ! Ummadığınız bir anda yeni bir iş fırsatı kapınızı çalabilir. Belki de yeni bir eve taşınabilirsiniz. Sevgili İkizler Burcu, unutmayın ! 10 Eylül ve 2 Ekim arasında Merkür , Terazi Burcuna doğru geri harekete geçeceğini biliyorsunuz. Bu nedenle kararlarınızı almada acele edin, deriz.

Yengeç Burcu Eylül Ayı

Sevgili Yengeçler, bu ayda fazla alınganlık yapabilir, bazı olaylara duygusal yaklaşabilir ve bazı konuları yanlış anlayabilirsiniz. Bu nedenle dikkatli olmanızı öneririz. Bunun yanı sıra sizlere sevindirici bir haberde verelim. 10 Eylül’de yaşanacak olan Dolunay etkisiyle yurt dışı, seyahat, eğitim, hukuk ve uzak akrabalarla ilgili olumlu gelişmeler yaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları

Sevgili Aslanlar , bu ay içerisinde herhangi bir sözleşme, antlaşma yada farklı bir konuda imza atmayı düşünüyorsanız, ya 10 Eylül’den önce yada 2 Ekim’den sonraya bırakmanızı tavsiye ederiz. Biliyorsunuz ; 10 Eylül – 2 Ekim arasında gerçekleşecek olan Merkür’de gerileme yaşanacak.

Eylül Ayında Başak Burcunda Yaşanacaklar

Sevgili Başaklar, bugünlerde yeni bir işe, yeni bir anlaşmaya imza atmayı düşünüyorsanız, bu ayın doğru bir ay olmadığını belirtmek isteriz. Özellikle maddi durumlarda yeni bir anlaşma yapmayı düşünüyorsanız, çok dikkatli olmanızı öneriz.10 Eylül’de gerçekleşecek olan Dolunay da bizleri neler bekliyor, diye soracak olursanız, hemen onu da söyleyelim. Ortaklıkta, ikili ilişkilerde yada aşkta sizi sürprizler bekliyor.

Terazi Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu

Gökyüzü sevgili Terazilere şu mesajı veriyor. İki kere düşün, öyle karar ver. Bu mesajdan yola çıkarak, bugünlerde karar alırken, yeni bir işe başlarken veya teknolojik aletler alırken çok dikkatli davranmanızı öneririz. Bu arada Eylül ayında sizleri oldukça önemli gelişmeler bekliyor. Algılarınız açık olsun !

Akrep Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu

Bekar Akrepleri görelim . Evet, belki de beklediğiniz evlilik teklifi gelmek üzeredir. ? Hiç ummadığınız bir anda uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı yada eski sevgiliniz bir anda karşınıza çıkabilir. Biliyorsunuz bu ayda Merkür’ün etkisi olacak. Merkür’ün etkisiyle birlikte eskiler tekrar gün yüzüne çıkabilir.

Yay Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu

Uzun süredir beklediğiniz iş fırsatı, bu ay ayağınıza kadar gelebilir. İş pozisyonunda küçük bir değişiklik sizleri bekliyor. Hemen bu noktada diğer burçlarda olduğu gibi sizleri de uyaralım. Biliyorsunuz, 10 Eylül – 2 Ekim arasında Merkür , Terazi burcunda geri harekette olacak. Bu nedenle hayatınızla ilgili önemli kararları bu tarihlerin dışında almanızı öneririz.

Oğlak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu

Eylül ayında yaşanması beklenen Merkür Retrosundan dolayı, yaşamımızla ilgili alacağımız kararda dikkatli olmakta fayda var. Bu ayrıntıları göz önünde tutarak, kariyer, yurt dışı, eğitim ve seyahat gibi konularda geçmişte konuşulmayan ne varsa bu süreçte gündeme gelebilir.

Kova Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu

Sevgili Kovaları şimdiden uyaralım. Ayağınızı yorganıza göre uzatın ! Hemen neden böyle dediğimizi açıklayalım. Bu ay para çıkışlarının açık olduğu bir dönem. Krediler başta olmak üzere, sigorta, borçlar ve eşinizle ilgili kaynaklara dikkat etmenizi öneririz. Bugünlerde yeni bir anlaşmaya imza atmayı düşünüyorsanız, mümkün oldukça bu imzayı ya 10 Eylül’den önce, yada 2 Ekim’den sonra atmanızı öneririz.

Balık Burcu Eylül Ayı Yorumu

Ortaklık yada arkadaşınızla ilgili yarım kalan ne varsa, bugünlerde karşınıza çıkabilir. Merkür Retrosu, Balık burçlarını şu yönlerde etkileyecektir. Parapsikoloji, okült konular, borçlar ve ödemler konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu arada ben – sen dengesini iyi kurduğunuz taktirde beklenmedik güzel kararlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?