2022 Sonbahar Trendleri Belli Olmaya Başladı !

2022 yazının son günleri yaşadığımız bugünlerde 2022 sonbahar trendleri podyumlarda boy göstermeye başladı. Sizlerde modayı yakından takip edip, sonbahar kombinlerinizi hazırlamak istiyorsanız, bu konumuza mutlaka göz atmalısınız.

2022 sonbahar moda trendlerine bir baktığımızda önümüze şöyle bir tablo çıkıyor. Güçlü, göz alıcı ve ruhumuza pozitif etki edecek tasarımlar gözümüze çarpıyor. Podyumda boy gösteren kıyafetlere baktığımızda kreasyonda yer alan parçalarda çizgilerin feminen olduğu söyleyebiliriz. Renkler oldukça canlı, etek boylarının da oldukça mini olduğunu görmekteyiz. Sırası gelmişken sizlere hemen küçük bir tüyoda verelim. Vintage çizgisinden hoşlanan kadınlar, kıyafet dolabınızda tüvitlere yer açın. ? Dahası var. ?

Sonbahar Sezonun Öne Çıkan Trendleri

Tüvitler Geri Dönüyor

tüvit kombin önerileri

Tüvitleri, genelde podyumlarda Chanel  görmeye aşinayız. Bu sezona baktığımızda Chanel yanı sıra farklı markalarda kreasyonlarına tüvit parçalar eklemiş. Kısa yada uzun ve oversize gibi değişik formlarda karşımıza çıkan bu modeller şık ve zarif bir görünüme sahipler.

Etek Boyları Mini Ötesi

2022 sonbahar mini etek modelleri

Geçen sezon görmeye başladığımız miu miu, bu sezonda rüzgarını estirmeye devam ediyor. Moda influencerlarını yakından takip edenler iyi bilirler, birçok influencer sosyal medya hesaplarında süper mini etek ile pozlarını paylaşmaktalar. Sizlerde sonbahar stilinizde mini eteklere yer vermeyi düşünüyorsanız, şöyle bir kombin oluşturabilirsiniz. Mini eteğinizi ceket, gömlek, tişört veya daha farklı bir üst ile kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı tercih olarak da stiletto yada uzun çizme tercih edebilirsiniz.

Sezonun Trend Rengi

sonbahar moda renkleri 2022

Konumuzun başında belirttiğimiz gibi bu sezon cesur ve canlı renkler ön planda. İşte bu renklerden biri pembe. İlk etapta baktığımızda baştan aşağı pembe de giyinmek biraz cesaret işi ister, dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen bu konuda küçük bir öneride bulunalım. Pembeyi beyaz renk ile kombinleyebilirsiniz.

Şuan için 2022 sonbahar trendler bu kadar. ? Moda trendlerini kaçırmamak için takipte kal. ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?