2022 – 2023 Sonbahar / Kış Sezonun Öne Çıkan Kampanyaları

2022 yazını geride bırakmamıza kısa bir süre kala moda dünyası 2022-23 sonbahar/ kış sezonu açmış durumda. Şuan için biliyorum ruhumuz ve aklımız hala yaz modunda . Ama bir taraftan da kıyafet dolabımızı sonbahar ve kışa hazırlamamız gerekir. Sizler de bizim gibi sonbahar ve kış için yavaştan yavaşa , hazırlık yapmak için kolları sıvadıysanız, size şahane bir haberimiz var. ?

Sonbahar – Kış Sezonun Öne Çıkan 4 Kampanyası

Gigi Hadid ‘den Kendall Jenner’a ve daha birçok dünyaca ünlü mankenlerin yüzü olduğu 2022- 2023 sonbahar kış kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Hazır buraya kadar bize eşlik etmişken, gelin birlikte VersacePradaFendi ve Self-Portrait gibi ünlü markaların kampanyalarına bir göz atalım.

2022-2023 Versace Sonbahar/ Kış

versace sonbahar kampanyası 2022
VERSACE

Bugünlerde altın çağını yaşanan ünlü artist Lily James, şimdilerde Versace ile moda dünyasına giriş yapmış durumda. Versace bu sezon için hazırlamış olduğu gotik bir ruha sahip olan Greca Goddess adlı çantanın tanıtımı için Lily James tercih etti. Versace Greca Goddess çanta modelleri BURADAN ulaşabilirsiniz.

2022-23 Sonbahar Kış Kampanyası Prada

2022-23 sonbahar kış kampanyası prada
PRADA

Prada bu sezon kampanya çekimleri için Kendall Jenner ve Hunter Schafe tercih etti. Yeni sezon kampanyasına şöyle bir göz attığımızda kış mevsiminin ruhunu yansıtan deri parçalara yer verdiklerini görmekteyiz. Yine modaevi ile bütünleşen paraşüt kumaştan ve minimalist ön planda olan aksesuarları görmekteyiz.

2022/23 Sonbahar Kış Fendi

2022-23 sonbahar kış kampanyası prada
FENDİ

Gözlerimizi Fendi’nin kampanyasına çevirdiğimizde karşımıza Bella Hadid çıkıyor. Yeni koleksiyonunda pastel renklerin hakim olduğunu görmekteyiz. Ayrıca Silvia Venturini Fendi ve Delfina Delettrez Fendi’nin tasarımlarıyla aile estetiğini de yansıtmakta.

Self- Portrait 2022/2023 Sonbahar – Kış

2022-2023 sonbahar kış self portrait
Self-Portrait

Objektiflerimizi şimdide Self- Portrait defilesine çeviriyoruz. Kadrajımıza vücudu tamamıyla saran dantel detaylı elbiseler takılıyor. Kampanya yüzü olarak da Gigi Hadid, tüm enerjisi ile kameralara gülümsüyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?