Altınbaş Alyans İle Mutluluğa İlk Adımı Atın

Altınbaş Alyans Modelleri 2021

Sonsuz Aşkınızın Simgesi Olan Alyanslar Altınbaş’ta Sizleri Bekliyor !

Hayatınızın en güzel anlamı ve unutulmaz anlarından biri olan evlilik teklifinizi taçlandıracak sonsuza denk mutlulukla takabileceğiniz bir alyans arayışı içindeyseniz hemen gözlerinizi Altınbaş alyans modellerine çevirmenizi öneririz.

En güzel gününüzü sonsuza kadar taçlandıracak Altınbaş alyanslar, modası hiç geçmeyen tarzı ile Altınbaş mağazalarında sizleri bekliyor. Yeni sezon alyans koleksiyonu şöyle bir göz gezdirdiğimizde farklı zevklere hitap eden beyaz , sarı ve bronz modellerinin yer aldığını görmekteyiz. Zarif ve şık tasarımı ile parmağınızın yeni ve sonsuz ışıltısı olan alyansları sizler için inceledik.

Şimdi gelin, bir taraftan Altınbaş’ın yeni alyans koleksiyonundan bazı tasarımlara göz atarken bir taraftan da alyans seçerken nelere dikkat etmemiz gerekenlere bir göz atalım.

Altınbaş’tan Alyans Seçmenin Püf Noktaları

altınbaş alyans modelleri 2020

Zarafetinize ışıltı katacak, evlilik töreninize anlam katacak olan alyans modelleri arasında seçim yaparken, şu noktaları göz önünde bulundurabilirsiniz. Sizlerinde bildiği gibi sonsuz aşkı ve birlikteliği simgeleyen alyanslar evlilik hazırlığı içinde olan çiftler için en fazla dikkat edilen detaylar arasında yer alıyor. Peki, bizim için doğru olan alyansı seçerken neler dikkat etmeliyiz ?

? Hangi Renk Altın Tercih Edilmeli ?

altın ikili alyans altınbaş

Modeller arasından seçim yaparken ilk önce hangi metalden yapıldığına dikkat edilmeli. Uzun süre güvenle kullanabilmek için cildimize en uygun materyali seçmekte fayda var.

? Parmak Ölçülerinizi Dikkate Alın

yeni altınbaş alyans çeşitleri

Modeller arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise seçeceğimiz alyansın parmak ölçümüze uygun olmasıdır. Unutmayın ki, uzun süre kullandığımız mücevher takılar arasında alyans ilk sıralarda yer almakta. Bu durumu göz önünde tutarak parmağımızda rahat hareket edebilecek, kan dolaşımını sağlayacak modeller arasından seçim yapmakta fayda var.

? Tarzınızı Yansıtın !

altınbaş alyans koleksiyonu 2020

Alyans seçimi sırasında zorlanılan noktalardan biri nasıl bir deseni ve modeli olacağına karar vermektir. Seçiminizi kolaylaştırmak için şu kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Öncelikle yaşınıza uygun parmağınıza zarif ve ışıltı duracak modellere bakmalısınız. Sonra yaptığınız işe ve giyim stilinize uygun olmasına özen gösterin. Diyelim ki sportif bir stiliniz var , stilinizi zarif bir şekilde tamamlamak adına beyaz taşsız bir alyans tercih edebilirsiniz.

Sonsuz Bir Mutluluğa Atacağınız İlk Adımda Altınbaş Alyans Yanınıza…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?