Tatilde Yeni Trend : Havuzlu Tatil Villaları

Klasik oteller ”out” havuzlu villalar ”in ”

Sevdiklerinizle birlikte güzel bir güne başlamanız dileğiyle, yazımızın ulaştığı herkese kucak dolusu sevgiler…

Hem bayram hem de yaz için tatil planı yapanlar için şahane bir haberimiz var. Öncelikle sizlere şöyle bir soru yöneltmek istiyoruz. Sıradan kalabalık bir klasik otel ortamında mı tatilinizi geçirmek istersiniz ? Yoksa tatil sürecince sadece size ait bir mekanda mı tatilinizi geçirmek istersiniz ? Bize soracak olursanız, boğucu beton yığınları arasında kalabalık bir ortamda tatil yapmak yerine, tatil boyunca sadece bize ait olan bir mekanda olmayı tercih ederiz.

Eğer sizlerde bizim gibi bir mekanda tatil yapmayı isterseniz, size şahane bir haberimiz var. Daha önce defalarca gittiğiniz klasik oteller yerine tamamen özgür olabileceğiniz huzur bulacağınız bir havuzlu villa kiralayabilirsiniz. İçerisinde jakuziden değişik detayların olduğu içinde sadece istediklerinizin olabileceği özel havuzlu bir villa kiralayabilirsiniz.

Doğanın ve Güneşin Tadını Doyasıya Çıkarabileceğiniz Özgür ve Konforlu Bir Tatil

özel havuzlu tatil villaları

Doğa ile iç içe olabileceğiniz, istediğiniz zaman güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir tatile hazır mısınız ? Hayalini kurduğunuz bahçenin , havuzun , isteğinize göre jakuzi, dilerseniz sauna ve daha bir çok detayın hizmetinizde olduğu havuzlu villalar. Tatil sürecince dilediğiniz an uyanıp, canınızın istediği zaman keyifle yüzebileceğiniz, istediğiniz zaman şezlonga uzanıp güneş altında bronzlaşmanın tadına varacağınız. Beton yığından tamamen uzak ve boğucu bir atmosferi olmayacak tam anlamı ile dinlenebileceğiniz şahane bir tatil mekanı.

Evinizden daha rahat bir konfor sunacak olan kiralık villalar, sizi stresten tamamen uzaklaştırıp, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirecektir. Dilerseniz tamamen doğa ile iç içe olup, sabahları kuşların melodisini duyup, yeni bir güne keyfini yaşarsınız. İsterseniz de dilediğiniz an kısa bir sürede şehre uğrayabileceğiniz bir yer tercih edebilirsiniz. Tatil demek deniz demektir, diyenlerdenseniz de denize neredeyse sıfır olan villalar arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Ne dersiniz, bu yaz tatilini farklı bir ortamda geçirmeye. 😉

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?