Watsons ‘ da Anneler Günü İndirimi Başladı !

Watsons Anneler Günü İndirimi 2019

Watsons, Anneler Günü İndirimleri Başladı. 02 – 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında makyaj ürünlerinde , cilt bakım ürünlerinde , saç bakım ürünlerinde ve kişisel bakım ürünlerinde % 50 ‘ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Bildiğiniz gibi her yıl Mayıs ayın 2. pazarı dünya geleninde anneler günü olarak kutlanmaktadır. Bizde bu yazı vasıtasıyla başta kendi annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz.

Tıpkı anneler gününde olduğu gibi bazı özel günlerde birçok farklı markalarda farklı kampanyalar söz konusu oluyor. Bu özel güne özel indirim uygulayanlardan biri de Watsons.

watsons anneler günü indirimleri 2019

Watsons, yaklaşan anneler günü için seçili bazı ürünlerde % 50 ye varan indirimler uygulamakta. Sizler için hangi markalarda ve ürünlerde indirim var araştırdık.

Makyaj Ürünlerinde %50 İndirim

Anında Dolgun , Daha Dolgun Dudaklar İçin

loreal paris ruj color riche watsons

Dudaklarınızın daha dolgun, daha hacimli ve parlak görülmesini istiyorsanız, bugünlerde L ‘oreal Paris ‘in en çok tercih edilen Color Riche Plump Shine Ruj 103 Litch önerebiliriz. Ürünün içerisinde yer alan mentol özüyle dudaklarınız gözle görülür bir şekilde dolgunlaştıracaktır. Ayrıca içerisindeki yağ sayesinde bir taraftan dudaklarınızı parlak bir görünüme kavuştururken, bir taraftan da beslemiş olursunuz.

L’oreal Paris ‘in dışında Revlon New Well gibi seçili bazı markaların rujlarında da %40 varan indirim var.

Cilt Bakım Ürünlerinde %50 İndirim

Cilt bakım ürünlerinden en çok tüketilen ürünler arasında makyaj temizleme malzemeleri yer almakta. Özellikle makyaj temizleme suları. Bildiğiniz gibi cilt yapısına uygun bir makyaj temizleme suyu bir taraftan gün içerisinde yüzümüzde kalan makyajı derinlemesine temizlemeye yardımcı olurken, bir taraftan da cildi besleyerek daha canlı ve parlak görülmesine zemin hazırlar.

garnier argan yağlı makyaj temizleme suyu watsons

Bugünler bir makyaj temizleme ürünü arıyorsanız, sizlere Garnıer Micellar Oil Makyaj Temizleme Suyunu bir inceleyin, deriz. Bu makyaj temizleme suyu içerisinde argan yağı içeren , suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı makyajı çıkarmaya etkili bir çözüm.

Biz burada şuan için sadece iki ürünü sizlerde paylaştık. Diğer ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, aynı zamanda bu indirimden yararlanmak isterseniz, size en yakın Watsons mağazasına uğrayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?