Aşk Mantık İntikam Dizisinde Esra’nın Kıyafet Seçimleri

Aşk Mantık İntikam Dizisinde Burcu Özberk ( Esra ) Kıyafetleri

Bu yazın favori dizileri arasında yer alan Aşk Mantık İntikam dizisi gün geçtikçe seyirciyi kendisine bağlıyor. Romantik komedi kategorisinde yer alan dizinin konusu kadar, oyuncuların kıyafetleri de oldukça merak konusu.

Aşk Mantık İntikam dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan Burcu Özberk ‘in canlandırdığı Esra karakterinin kıyafetlerini sizler için mercek altına aldık. İstediğini elde eden, genç, başarılı ve oldukça dinamik bir karaktere sahip olan Esra’nın kıyafet seçimleri de oldukça renkli ve enerji dolu. Söz daha fazla uzatmadan hemen kıyafetleri incelemeye başlayalım.

Aşk Mantık İntikam Esra’nın Kıyafetleri

Aşk Mantık İntikam dizisinde genel olarak Esra’nın kıyafetlerini incelediğimiz zaman oldukça canlı, bir o kadar renkli aynı zamanda farklı desenlerin ağırlıkta olduğu kıyafetler ile karşılaşmaktayız. Esra’nın kıyafet stilinde çizgili ve çiçekli desenlerin ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Karakterin romantik ve sempatik yönünü göz önümüze aldığımızda özellikle çiçekli kıyafetler karakter ile farklı bir bütünlük oluşturuyor.

Şimdi görseller eşliğinde kıyafetleri bir göz atalım.

aşk mantık intikam esra'nın beyaz mavi kareli mini elbisesi
Nocturne

Beyaz, kareli mavi elbisesinin markası Nocturne . Kombini tamamalayan takılar genelde Mon Reve den yana kullanılıyor.

aşk mantık intikam esra'nın giydiği gelinlik modeli
Atölye Mariposa

Sade, zarif, şık ve asil bir gelinlik. Esra’nın dizide giydiği gelinliğin markasını merak edenler için , gelinliğin markası Atölye Mariposa

aşk mantık intikam esra'nın doğum gününde giydiği elbise
Network

Esra’nın Çağla’nın doğum gününde giymiş olduğu elbise Network ‘de bulabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?