Bebek’te Yeni Lezzet Durağı Healthyish Cafe

Sevgili Acun Ilıcalı‘nın eşi Şeyma Subaşı Ilıcalı Healthyish Cafe Bebek‘te hizmette başladı.

Sağlıklı yaşamayı ve beslemeye özen gösterenler bugünlerde soluğu Healthyis Cafe alıyor. Şeyma Subaşı uzun süredir, hayalini kurduğu cafeyi çok kısa bir süre önce açtı.

sağlıklı kafe şeyma subaşı

Bu cafeyi diğer cafelerden ayıran en büyük özelliği nedir diye soracak olursanız, öncelik birbirinden lezzetli, farklı damak tatlarına hitap eden sağlıklı yemeklerin bir arada bulabileceğiniz bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Belki şu ana kadar ülkemizde yada yurt dışında birçok diyet ve sağlık üzerine birçok mekana gitmiş menülerin tadına bakmış olabilirsiniz. Belki bazı tatları bir asla denemem dediniz, bazı tatların müptelası oldunuz. Eğer değişik tatlar takmayı seviyor ve yeniliklere açıksanız, mutlaka en kısa zamanda Healthyish Cafe uğramanızı tavsiye ederiz. Tadacağınız birbirinden farklı lezzetlerden kolay kolay vazgeçemeyeceksiniz.

Healthyish Cafe Nerede ?

şeyma subaşı'nın açtığı healthyish cafe

Belki bir sabah kahvaltısına, belki öğle molasında, belki bir akşam üstü ya da hafta sonu buraya gelip bir kahve içerim, diyenler için hemen cafenin adresini de şuraya yazalım, gitmek isteyen olursa akıllarında bulunsun .

Healthyish Cafe’nin Adresi: Bebek mah. Cevdetpaşa Cad. Sağlık apt. No:24 B 34342 Beşiktaş/İstanbul

healthyish cafe şeyma subaşı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?