Yeni Trend Tayt Modellerini Gördünüz mü ?

Tayt Modelleri 2020

En iyi tayt markaları, en çok tercih edilen tayt modelleri, yeni sezon tayt modelleri

Spor, rahat ve kullanışlı günlük kombinlerimizin kilit noktası olan yeni sezon tayt modellerini sizler için inceledik.

Vayu Store

vayu tayt modelleri

Sanskritçe bir kelime olan Vayu, bedende gezinen enerji rüzgarı anlamına gelmektedir. ”Vayu” kelimesinden ilham alınarak tasarlanmış olan vücudun doğal yapısı ile ahenk içinde bedenle bir bütün oluşturan aynı zamanda ruha da hitap eden spor kıyafetlerini üretmek için yola çıkan Vayu Store markası hem spor yaparken hem de günlük kombinlerimizde rahatlıkla kullanabileceğimiz tayt modelleri büyük bir ilgi topluyor.

Lando Studio

en iyi tayt markaları lando studio

Latin dilinde ”Lando” toprak anlamına gelmektir. Kullanmış oldukları tüm malzemeleri toprakta çözülebildiği ve aynı zamanda kullanılan iplikten kartona toprağa zarar vermediği için Lando Studio markası bu ismi tercih etmiştir. Bu noktadan yola çıkarak yoga da giymiş olduğumuz kıyafetler insana aynı zamanda doğaya saygılı bir alternatif olabilir mi, düşüncesiyle sürdürülebilir, activewear odağında tüketicileri bilinçlendirip, üreticiyi eğitmeyi hedefleyip, hem spor yaparken hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğimiz ürünler üretmekteler.

Biondina

biondina burcu esmersoy ürünleri

Biondina markası, kendi zevk ve beklentilerini yansıtacak olan sevgili Burcu Esmersoy ve Merve Göknar tarafından kurulmuştur. Öncelikle sağlıklı bir yaşam felsefesini benimseyen bu markanın amacı öncelikle kalite ve ulaşılabilir olmak ister spor yaparken, ister günlük hayatta şık hissetmektir.

Deux Beautés

parlak tayt modelleri deux beautés

Paris’te yaşayan bir balerinin yaşamından ve zarif hayat tarzından ilham alınarak yola çıkan Deux Beautés markasının ana fikri zarafettir. İlk etapta özel bir tayt koleksiyonu ile yola çıkan ve kısa sürede çok iyi bir başarı yakalayan bu marka, farklı coğrafyalarda yaşayan müşterilerinden sağladıkları etkileşim sonucunda 2019 – 2020 sonbahar/ kış sezonunda farklı ürünlerle de pazarda yer almaya karar verdiler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?