Birand Tunca (Erkenci Kuş Emre Divit ) Kimdir?

Birand Tunca Kimdir ?

Birand Tunca Kimdir?

Bu yazın sevilen dizileri arasında yer alan Erkenci Kuş‘un birbirinden yakışıklı oyuncularının hayatına göz atmaya devam ediyoruz. Hatırlayacağınız üzere ilk olarak genç kızların yeni jönü olan Can Yaman ‘ın hayatına göz atmıştık.

Bugünde Can Divit’in kardeşi rolünü oynayan Emre Divit karakterini canlandıran Birand Tunca‘nın hayatına göz atalım, istedik.

Gold filmin yapımcılığının üstlendiği salı akşamları Star tv ‘de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde Emre Divit aile ajansının finans işlerine bakmaktadır. Abisinin şirketi yönetmesini kıskanan ve bu yüzden de eksi sevgilisi ile iş birliği yapıp, şirketi batırmak isteyen bir karakterle karışımıza çıkıyor. Tabi, dizi yakından takip edenler bu ayrıntıları biliyorlar. Gelelim, aslın konumuza . 🙂

 Birand Tunca Kimdir ? 

nadir hastalıklar günü

Yakışıklı oyuncu 25 Ekim 1990 yılında İstanbul’da doğmuş. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümümde eğitimini tamamlayarak, sinema ve televizyon dünyasına ayak attı. İlk televizyonculuk deneyimini 2014 yılında ”Diriliş Ertuğrul ” dizisinde Bison karakterini canlandırdı.

erkenci kuş emre divit birand tunca

Diğer oynadığı diziler arasında ise ” Babam ve Ailesi ” Caner , ” Aşk Laftan Anlamaz ” Emre, ve bugünlerde ” Erkenci Kuş ” Emre Divit karakteri ile sevenleri ile buluşuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?