Bu Yazın Trend Olan Oje Renklerini Açıklıyoruz !

Tırnaklarda yaz esintileri ! Tırnaklara sadece manikür, yapmakla iş bitiyor. Manikürlü tırnaklara, güzel oje fırçalarından yansıyan renkler olmadıkça , tırnakların görünümünde eksiklik olur. Eğer sizlerle bizimle aynı düşüncede iseniz, bu yazın tırnaklarınıza canlılık katacak yeni oje renklerini keşfetmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

 Renkler ve Trendler 

 Mercanlar ve Güller 

pembe dudaklar ve tırnaklar

Bildiğiniz gibi sadece kıyafetlerde renk trendleri yok. Makyajda ve oje renklerinde her dönem farklı renkler ön plana çıkıyor. Tırnaklarda bu yaz favori renkler arasında turuncu ve mercan tonları oldukça popüler.

 Mavi ve Yeşil Tonları 

manikür modelleri 2018

Sahilde, partiler ve özel günlerinizde farkınızı ortaya çıkaracak bir renk arıyorsanız, tercihinizi mavi ve tonlarından yana yapabilirsiniz. Özellikle parlement mavisi özel günler için ideal bir tercih.

 Metalize 

2018 yaz oje renkleri

80 ‘li yılların esintileri, şimdide tırnaklarda. Elit çizginizi tamamlamak için tırnaklarınızı altın ya da gümüş renkler ile buluşturabilirsiniz.

 Tırnak Sanatı 

renkli taşlı tırnaklar

Tırnaklarınıza farklı uygulamalar yaparak, dikkatleri tırnaklarda toplayabilirsiniz. Bunun için otantik sanat eserlerinden ilham alarak, farklı uygulama teknikleriyle tırnaklarınızı bir sanat eserine çevirebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?