Çağatay Ulusoy’un Netflix Dizisi ”Hakan Muhafız ”

Netflix'in İlk Türk Dizisi Hakan : Muhafız

Adını Feriha Koydum ” ile ismini duyuran, ” Medcezir ” ile gönüllere feth eden genç, başarılı ve yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, şimdilerde Netflix de yayınlanacak olan Hakan Muhafız dizisi ile sevenleriyle yeniden buluşmanın heyecanı yaşıyor.

çağatay ulusoy'un yeni dizisi hakan

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan ve tanıtımı yapılan dizi şimdiden büyük bir heyecanla seyirciler tarafından beklemekte.

Orijinal adı ” The Protector ” olan başrolde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı ” Hakan Muhafız ”dizisi 14 Aralık 2018 ‘de izleyicileri ile buluşacak. Bu dizi birçok ilklere imza atıyor, diyebiliriz. Bu ilkler nedir, diye soracak olursanız, hemen bir iki tanesinden kısaca bahsedelim.

Öncelikle bu dizi Netflix’in ilk Türk dizisi olma özelliğini taşıyor. Fantastik bir hikayesi var.

Hakan : Muhafız ‘ın Konusu

the protector netflix

Dizinin konusuna kısaca değinecek olursak ; dizi İstanbul’dan gizemli ve fantastik bir hikayeyi anlatıyor. Dizide Çağatay Ulusoy , İstanbul’un son muhafızı Hakan’ı canlandırıyor. Tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevde İstanbul’u korumak olduğunu öğrendikten sonra bir anda dünyası altüst olan Hakan’ın başından geçenleri anlatıyor. Hikayenin başlarında Hakan, doğu ve batının birleştiği yaklaşık 15 milyonluk şehirde kendi haline sıradan bir gençtir. Kahramanlıkla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Sıradan hayatına devam ederken bir gün şehrin tarihinden gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altında olduğunu öğrendiği anda onları durdurmaktan başka çaresinin olmadığına karar verir.

Hakan : Muhafız’ın Oyuncu Kadrosu

Dizide birbirinden başarılı oyuncular yer almaktadır.

hakan muhafız oyuncuları

Çağatay Ulusoy : Hakan

Hazar Ergüçlü : Zeynep

Okan Yalabık : Faysal Erdem

Ayça Ayşin Turan : Leyla Sancak

Yurdaer Okur : Kemal

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?