Çağla Şıkel ile Yeni Bir Güne Başlayın

Ekim ayının ilk gününden ve ilk haftasından yazımızın ulaştığı herkese sevgiler. Yeni bir güne, yeni bir haftaya ve yeni bir aya sağlıklı , mutlu ve sevgili dolu başlangıçlar yapmanız dileğiyle bugünkü konumuza şuan itibarıyla bir ön giriş yapmış bulunmaktayız. 🙂

Hazır söz yeni başlangıçlardan açılmışken soralım; ” Çağla ile Yeni Bir Gün ” programını seyrediyor musunuz ? 10 parmağında 10 marifet olan sevgili Çağla Şıkel hafta içi hergün saat 10.00 sevenleri ile Fox tv ekranlarında buluşuyor. Belki henüz aramızda bu sabah kuşağı programına rast gelmeyenler olmuştur diye hemen program içeriyi hakkında küçük bir anekdot paylaşalım istiyoruz.

çağla şıkel yeni bir gün

Yeni bir güne ve hafta pozitif enerji dolu başlamak için oldukça iyi bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Bu programda sağlıktan tutunda, güzelliğe kadar her konuda bilgiye ulaşabilirsiniz. Modada son trendler neler, alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz, damak zevkinize hitap edecek birbirinden farklı tarifleri bulabilirsiniz. Güzelliğine ve bakımına önem veren hanımlar, bütçenizi fazla zorlamadan elinizdeki malzemeleri değerlendirerek, kendi cilt ve saç maskelerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Kısacası, Çağla Şıkel ve konukları ile birlikte hayata bakış açınızı değiştirip, yeni bir güne daha farklı başlayabilirsiniz.

Sevgilerle ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?