Oysho Gecelik Fiyatları 2019

Sevgili hanımlar, yeni sezon Oysho ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Hatırlayacağınız üzere bir önceki konumuzda Oysho spor giyim modelleri ve fiyatlarına bakmıştık. Bugün ise yeni sezon ürünleri arasında yer alan 2019 tulum ve gecelik modellerini inceleyeceğiz.

Stil sahibi kadınlar, özel günlerinde ve günlük yaşamlarında şıklık ve zarafette önem verdikleri kadar, pijama ve gecelik seçimlerine de önem verirler. Uymak için kıyafet seçimleri ister pijamadan yana, ister tulumdan yana , isterse de gecelikten yana olsun, özellikle rahat edecekleri ürünleri tercih ederler. Rahatlığın yanı sıra, şıklıkta önemlidir. Kadınlar uyurken bile güzel görünmek isterler.

Bizde sevgili hanımların hem zarafetlerine yakışacak, hem de rahat bir uyumalarına yardımcı olacak, şık, zarif, kimi zaman sportif ve rahat  Oysho gecelik modelleri ve fiyatlarını inceledik.

Oysho Tulum ve Gecelik Modelleri

Dantelli, Fitilli Gecelik

2019 gecelik modelleri

Bu sezon iç giyimde ve geceliklerde leylak rengi oldukça ön planda. Her zamanki gibi dantelli detaylar popülerliğini koruyor. Yukarıdaki modelde görüldüğü üzere gecelikte leylak rengi tercih edilmiş. Göğüs kısmında dantel tercih edilmiş, önü V yaka ip askılı ve sırt dekoltesi mevcut. Dantelli, fitilli bu geceliğin fiyatı ; 99,95 TL.

Askılı Modal Tulum

oysho tulum modelleri ve fiyatları

Hem sportif, hem rahat, hem de şık olmak isteyenler için tulum modelleri. Göğüs, sırt ve şortun alt kısmında dantel detayları oldukça şık duruyor. Eğer beyaz tenli veya hafif buğday tenli iseniz, ve tercihiniz tulumdan yana ise renginiz açık pembe olmalıdır. Askılı Modal Tulum Fiyatı ; 99,94 TL.

oysho tulum ve gecelik modelleri ve fiyatları

Farklı bir tulum arayışı içinde olanlar için Oysho tulum modelleri içinde yer alan Uzun Triko Tulumu önerebiliriz. Uzun kollu, önü düğme detaylı bu tulumun şuan için indirimli fiyatı ; 189,95 TL.

indirimli gecelikler oysho

Favori modellerden diyebileceğimiz bir elit gecelik tasarımı. Lacivertin asilliğini yansıtan, yaprak deseni ile estetik kazandıran bu gecelik, kıyafet dolabınızda bulunması gereken parçalardan biri bizce. Yaprak desenli lacivert gecelik fiyatı : 99,95 TL.

yeni sezon saten gecelik modelleri oysho

Çeyiz hazırlığı içinde olanlar, mutlaka en az 1 yada 2 tane saten geceliğe yer vermenizi öneririz. Göğüs ve sırt kısımda dantel detayı, saten gecelikler her zaman için kendine gösteren, albenisi olan ürünler arasında yer alır. Oysho Dantelli Saten Gecelik Fiyatı : 99,95 TL.

oysho 2019 gecelik takımı modelleri

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?