En Çok Tercih Edilen Bronzlaştırıcı 4 Ürün

Yaza gireceğimiz bugünler birçok kadın aklında tek bir şey var. Bronz bir tene sahip olmak. Sizlerin de tahmin ettiği en çok aranan kozmetik ürünleri arasında bronzlaştırıcı ürünler yer alıyor.

İster tatile çıkın, ister evinizin bahçesinde güneşlenin. İstediğiniz gibi bir bronz tene sahip olmak için etkili bir bronzlaştırıcı ürün kullanmanız gerekecektir. Bizde bu düşünceden yola çıkararak küçük bir piyasa araştırması yaptık. İşte keyifli bir tatil geçirip, güneşin, denizin tadını doyasıya yaşayıp, teninizi istediğiniz bronzluğa ulaştıracak olan ürünler.

2023 Bronzlaştırıcı Ürünler ve Fiyatları

Hawaııan Tropic Bronzlaştırıcı Yağ Fiyatı :224,90 TL

Kuru bir cilde sahipseniz, bu ürünü denemenizi tavsiye ederiz. Hawaııan tropıc bronzlaştırıcı yağı size güzel ışık veren bir cilt verecektir. bu yoğun nemlendirici yağ cildinizi nemlendirir ve size tropik adalara taşınan hissi bırakacak taze bir hindistan cevizi kokusuna sahiptir

Misbahçe – Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Fiyatı : 440,00 TL

Bronzlaştırıcı aynı zamanda besleyici ve nemlendirici bir güneş yağı arıyorsanız, bu ürüne bir şans verebilirsiniz.

La Melon Tanning Oil Bronzlaştırıcı Yağ Fiyatı : 649,00 TL

La Melon efsanevi bronzlaşma yağı, kaynağını değerli roucou ile birlikte ceviz, kakao ve hindistancevizi yağından alır. Güçlü bir antioksidan olan beta karoten, cildi güneşin zararlı etkilerinden ve cilt kanserinden korurken, aynı zamandı derideki yaşlanma etkilerini de yavaşlatır.

Dior Bronze Liquid Sun – Self-Tanning Water – Sublime Glow Fiyatı : 1.365 TL

Dior Bronze, efsanevi vücut bronzlaştırıcısını yeniden tasarlanarak onu ultra ince, bronzlaşan, sütlü bir suya dönüştürüyor. Tek uygulamada, bu mist cildi ferahlatan, nemlendiren ve besleyen hafif, ince bir örtü ile sarar.

Dilerseniz evde kendi bronzlaştırıcı yağınızı kendiniz de yapabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?