En İyi 5 Mezuniyet Elbisesi

Mezuniyet Elbise Modelleri 2019

Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri olan mezuniyet töreninizde, şıklığınızla, zarafetinizle ve ışığınızla iz bırakacağını düşündüğümüz 2019 mezuniyet elbise modelleri arasından birkaç model seçtik.

ADL – Cengiz Abazoğlu

mezuniyet elbiseleri 2019 cengiz abazoğlu

Ünlü moda tasarımcısı Cengiz Abazoğlu ‘nun ADL için özel olarak tasarlamış olduğu mezuniyet elbiseleri arasında göze çarpan modellerden biri asimetrik kesimli tulum.

adl 2019 mezuniyet elbise modelleri

Diğer bir model ise zarif bir bel dekoltesi olan bu elbise. Diğer modellerini yakından incelemek isterseniz, ADL ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Beymen

beymen abiye elbise modelleri

Yeni sezon Beymen abiye elbise modellerini incelediğimiz oldukça iddialı elbiseler görmekteyiz. Thurley imzalı Dahila mavi omuzu açık volanlı midi dantel elbise iddialı parçalardan biri.

yeni sezon beymen elbise modelleri

Beymen’de sizler için seçtiğimiz diğer bir model ise, Galvan izlerini taşıyan Pandora yeşil , mini ipek saten kokteyl elbise. Asimetrik halter yaka, midi boy, ipek saten elbise, agraflı yaka ve drape detaylı bu elbise ile sade şıklığınız göz doldurabilirsiniz.

Zimmermann

zimmermann çiçek desenli midi elbise

Beymen markalarından biri olan Zimmermann koleksiyonu arasında yer alan çiçek desenli ipek midi elbise ile yazı karşılayacak mezuniyet akşamları için oldukça ideal.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?