Ünlü Makyöz Hamiyet Akpınar’dan Mezuniyet Makyajı Tüyoları

Hamiyet Akpınar Mezuniyet Makyajı

Mezuniyet töreni için makyajı nasıl yapmalıyım ? Bu sezonun mezuniyet makyajı trendleri nelerdir ? Birçok ünlünün makyajında fırça izleri bulan Hamiyet Akpınar, bu yıl mezuniyet törenine katılacak genç kızlar için makyaj önerilerinde bulundu.

Ünlü makyöz Hamiyet Akpınar, hem mezuniyet töreni için, hem özel davetler için hemde 2019 ilkbahar – yaz makyaj trendleri hakkında şu bilgileri bizlerle paylaştı.

Bu dönem mezuniyet törenlerinde monokrom göz makyajı ve simli cesur rujlar mezuniyet makyajlarında oldukça revaçta. Hem mezuniyet makyajında hemde yaz makyajında , blok göz makyajı, parıltı ve ışıltılar, pastel farlar, simli cesur rujlar ve kuyruklu farlar oldukça popüler olacağını belirtiyor.

Makyöz Hamiyet Akpınar mezuniyet makyajı yaptıracakları şu öneride bulunur. Makyaj yaparken veyahut yaptırırken, yaşınızı ve tarzınızı yansıtacak makyajları tercih etmelisiniz.,

Bir taraftan mezuniyet için makyaj önerinde bulunan ünlü makyöz , bir taraftan da bu ilkbahar ve yaz makyajları hakkında ipuçları vermeyi ihmal etmiyor. Bu dönem hem oldukça eğlenceli, hem de sıra dışı göz makyajları ve tek ton uygulamaları ön planda olacak. Bu günlerde makyajda bu yılında rengi seçilen canlı mercan rengi oldukça popüler. Hayran dolu bakışları üzerinize çekmek istiyorsanız, tercihinizi blok renkler ve metalik renklerden yana kullanabilirsiniz. Göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşmak için dudak makyajında ışıltılı ve simli dudaklara zemin hazırlayan lip gloss’lar arasında seçim yapabilirsiniz. Hem natürel bir görünüm oluşturmak , hem de kişiliğinizi yansıtmak adına da highlighter ışıltılarını da kullanabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?