En Popüler Düğün Konsepti ve Temaları 2022

An itibarıyla düğün sezonu açılmış durumda. Şuan evlenecek olan çiftlerin hakkında acaba nasıl bir düğün konsepti yapalım ? Yaşam Trend ekibi olarak, evlilik hazırlığı içerisinde olan sevgili çiftlerimize bu konuda yardımcı olmak adına farklı düğün konseptleri ve temaları inceledik. Dilerseniz, bunlara bir göz atalım.

2022 ‘de Evlenecek Olan Çiftler İçin Düğün Konsept Önerileri

Gelinlik ve damatlık modellerine bakıldı, düğüne katılacak olanların listesi hazırlandı, düğünde dağıtılacak hediyelere bakıldı, şimdi sırada düğün konseptine karar vermeye geldi. Öyle bir düğün olmalı ki, yıllarca dilden dile dolaşmalı. Bunun içinde oldukça etkili bir düğün konsepti ve teması oluşturmalıyım, dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen bu konuda sizlere yardımcı olmak adına farklı konsept ve temalardan oluşan düğünlerden kısaca bahsedelim. Siz aralarından ruhunuza hitap edeni seçersiniz.

2022 Düğün Konseptleri Nelerdir ?

Düğünle ilgili şuan için aklınızda bir şeyler var ama tam olarak net değilse, fikrinizi netleştirmek adına birazdan sunacağımız fikirlere bir göz atmanızı öneririz.

düğün konsept trendleri

Vintage Düğün Konsepti

Romantik birisi iseniz, Vintage düğün konsepti ile bu yönünüzü naif bir şekilde düğününüze yansıtabilirsiniz. Hem romantik, hem de modern bir tema oluşturmak için şöyle bir kurgu oluşturabilirsiniz.

yeni trend düğün temaları

Düğün mekanında renk seçimi için tercihinizi şeftali tonlarından yana yapabilirsiniz. Romantik bir atmosfer oluşturmak adına tül ve ışıl ışıl parlayan mum ışıklarına yer verebilirsiniz. Tabi ki, pembe günleri de unutmuyoruz. Vintage düğün konseptini düşünürseniz, şu ayrıntılara da yer vermenizi öneririz. Mekanda loş bir ambiyans oluşturmak için davet masaların çevresini aydınlatacak mumlara da yer verin.

Doğa Temalı Düğün Konsepti

Birçok çiftin hayalidir, doğada unutulmaz bir düğün ile dünya evine girmek. Bugünlerde oldukça trend olan doğa temalı düğün konsepti sizin de aklınızda ise, şöyle güzel bir kurgu oluşturabilirsiniz.

doğa temalı düğün konsepti pinterest

Masmavi bir gökyüzünün altında, gecenizi yıldız ışıkları ile aydınlanacak, hafif esen bir rüzgar ve ayaklarınızın çime bastığı bir mekanda güzel bir doğa temalı bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

Sahil Temalı Düğünler İçin Eşsiz Deniz Düğünü Fikirleri

Deniz tutkunlarını şöyle bir adım öne alalım ? Birçoğunuz gibi bizimde tercihimiz deniz kenarında güzel bir sahil düğünü yapmak. Kulaklarda deniz sularının kumsal vurup, bir melodi şeklinde çıkarttığı dalga seslerinin geldiğini hayal edin.

sahil ve kumsal düğün konseptleri

Etkileyici bir deniz temalı düğün konsepti için şöyle bir kurgu oluşturabilirsiniz. Renk kombinasyonu olarak okyanus ve deniz rengini baz alabilirsiniz. Dekorda çapalara, fenerlere yer verebilirsiniz. Yapma imkanınız kayıkları masa konseptinde düzenleyebilir, davetlilerinizi bu kayıklarda ağırlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bir Konu : ” Evlilik Hazırlığı İçinde Olan Çiftler İçin Önemli Tavsiyeler

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?