Evde Söz, Nişan Yapacaklar İçin Tavsiyeler

Evde Söz, Nişan Organizasyonu Yapacaklar İçin Öneriler

Bugünlerde evinizde tatlı bir telaş var ise, bu tatlı telaşınıza ortak olmak isteriz. Sizde bizim gibi kısa bir süre içerisinde evde söz yada nişan merasimi yapmaya hazırlanıyorsanız, kusursuz bir tören olması adına her bir detayı ince ayrıntısına kadar yapmak adına birkaç tavsiyede bulunmak istiyoruz.

Evde Söz ve Nişan İçin Dekorasyon

Evde yapmayı düşündüğünüz söz veya nişan organizasyonda her bir işi kendiniz yapabileceğiniz gibi, dilerseniz bir organizasyon şirketiyle de anlaşabilirsiniz.

evde nişan yapacaklara tavsiyeler

Her işle kendiniz ilgilenmeyi düşünüyorsa şu ayrıntılar ile işe başlayabilirsiniz. Çiftlerin baş harflerinin yazılı olduğu balonlar, yapay ve canlı çiçekler, masa süslemeleri ve en önemlisi dekorun güzel görünmesi için ışıklandırma oldukça önemli.

İşi organizasyon şirketine yaptıracaksanız da daha önce yapmış oldukları işlerin görsellerine göz atın. Beğendiğiniz dekorun o gün için rezerve olup olmadığını öğrenin. Son anda küçük aksiliklerin çıkmasını istemeyiz.

Evde Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılabilir ?

Evde nişan organizasyonu yapmayı düşünüyorsanız, öncelikle iyi bir plan yapmanızda fayda var. Adım adım planınızı uyguladığınız taktirde işinizin daha kolay ilerlediğini göreceksiniz.

Planınızın ilk maddesinde davetiye listesini oluşturmak olsun. Evinizin kapasitesini göz önüne alarak kaç kişi davet edebileceğinizi belirleyip, davetiye listenizi hazırlayın.

Nasıl bir konsept oluşturmak istediğinize karar verin. Belirlediğiniz konsept üzerine nişan masası süslemelerini seçin. Nişan hatırası olarak çektireceğiniz fotoğraf alanı dizayn etmek için güzel bir çember ayarlayıp, konsepte uygun bir şekilde süsleyin. Fotoğrafların kusursuz çıkması için ışıklandırmayı iyi ayarlayın.

Nişan organizasyonunuzun kusursuz bir şekilde işlemesi için dekorda kullanacağınız ürünleri nereden alabileceğinizi, fiyatların neler olduğunu önceden araştırın.

Evde Söz ve Nişan Organizasyonu Yaparken Bunları Unutmayın !

?Söz ve nişan yüzüğü

? Kırmızı kurdele

? Söz yada nişan tepsisi

? Nişan masası için süsler

? Davetliler için hediyelikler

? Davetliler için atıştırmalıklar ( birbirinden lezzetli macaronlar – ekler – küçük tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar – kanepeler – çikolatalı çiçekler )

? Söz yada nişan pastası

Evde söz yada nişan için ilk hazırlıkları bu şekilde tamamlıyoruz. İkinci hazırlık olarak gelin adayları için elbise seçimi var.

Bir sonraki konumuz : İddialı Nişan Elbiseleri takipte kalın 😉

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?