Haftanın Güzellik Ürünlerini Açıklıyoruz

Gençler ! bu haftanın güzellik ürünlerini keşfetmeye hazır mısınız ? İşte haftanın bakım uygulamaları ve makyaj ürünleri.

Sıvı Kolajen Bakım

Cilt bakımına önem verenler her gün düzenli olarak bakım rutinlerinin yanı sıra ciltlerini düzenli olarak profesyonel ellere temsil ediyorlar. Yaşlanma belirtilerine, yara izlerine ve elastikiyet kaybına karşı dolgu uygulamak isteyenler için Op.Dr. Mert Seçer diyor ki ; saflaştırılmış kolajenin vücut ısısına getirilip, cilt altına uygulanarak ve bireyin kendi kolajen yapımını uyaran sıvı kolajen tedavisini uygulayabilirsiniz.

sıvı kolajen faydaları

La Mer The Treatment Lotion

Cildinizin nem dengesini sağlayacak bir üründen bahsetmek istiyorum, sizlere. Aranızda belki daha önce kullananız vardır. Ürünün adı nedir, diye meraklı gözler ile baktığınızı görmekteyim. 🙂 Hemen açıklıyorum. La Mer The Treatment Lotion.

en iyi cilt nemlendirici la mer the treatment lotion
La Mer The Treatment Lotion

Bu ürün cilde anında nemlendirme sağlarken aynı zamanda hızlı emilen formülü sayesinde harika bir nemlendirici bakım losyonu görevi üstlenmektedir. Düzenli kullanmaya başladığınızda cildinizde gözle görünür bir yumuşama ve canlılık oluştuğunu göreceksiniz. Ayrıca cildinizi besler ve dokuların iyileşmesine de yardımcı olur.

Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisini Görmelisiniz

Flormar markasının yeni galaxy far paletini gördünüz mü ? Astronomi, gezegenler ve uzay biliminin gizemli, sıradışı, heyecan verici ruhlarından ve renklerinden ilham alarak galaxy far paletini oluşturmuş.

flormar colors of galaxy far paleti serisi
Flormar

Yüksek pigmentasyonlu, yumuşak dokulu ve karıştırması kolaydır. Bu seride hem gündüz hem de geceye kullanabileceğiniz birçok kombinasyon alternatifleri de bulunmakta. Henüz bu seriyi keşfetmediyseniz, en kısa zamanda keşfetmenizi öneririz.

Bobbi Brown Crushed Creamy Color

Dudak ve yanaklarınız için yeni bir ürün mü arıyorsunuz ? Eğer yanıttınız ” evet ” ise, sizleri Bobbi Brown yeni ürünü crushed creamy color ile tanıştıralım.

bobbi brown crushed creamy color kullananlar
Bobbi Brown

Bir taraftan dudaklarınız için bir taraftan da yanaklarınız için şahane bir uygulama sağlayacak olan Bobbi Brown Crushed Creamy Color balm serisini keşfetmelisiniz. Kendine has nemli yapısıyla, renk yoğunluğunun zahmetsizce ve kontrollü bir şekilde artırabilir ve eşit bir uygulama elde edebilirsiniz. Kremsi formülü, taze ve sağlıklı bir görünüm sağlar. 

Haftanın güzellik ürünlerine keşfetmek için takipte kalın. 😉

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?