Haftanın Moda Trendi : Baharı Yansıtan Renkli Takımlar

Kış kombinlerini geride bırakıp, bahar kombinine geçtiğimiz bugünlerde sizler için haftanın moda trendlerini mercek altına aldık. 2022 ilkbahar modasına neler mi var ? Gelin, birlikte bir göz atalım. 😉

Baharı Yansıtan Renkli Takımlar

Bahar modasına şöyle bir göz attığımızda doğayı yansıtan renklerin kıyafetlere yansıdığını görmekteyiz. Capcanlı renklerin parçalara olan yansıması, adeta baharın geldiğini bizlere müjdeliyor.

hm 2022 ilkbahar koleskiyonu

Bu sezonun favori renkleri nelerdir, diye soracak olursanız hemen söyleyelim. İlk sırada bu sezonun rengi olan Very Peri rengi yer almakta. Fıstık yeşili, parlak fuşyalar, neon renkler, pembeler ve canlı tonlar favori renkler arasında yer almakta. Sezonun göz alıcı renkleri ciddi silületlere bile optimist bir hava kattığını görmekteyiz.

Ballarım, sizlerde sokak stilinizde yenileğe gitmeyi düşünüyor musunuz ? O zaman gelin ilk adımı birlikte atalım. İlk etapta stilinizi yasıtan natürel renk paletinin gölgesininden sıyrılıyoruz. Dış görünüşümüzün enerjisini artırmak için renkli takımlara göz atmaya başlıyoruz.

Bu konuda sizlere ilham vermesi açısından aşağıda küçük bir defile hazırladık. 🙂 Göz atabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?