İddialı Söz ve Nişan Elbisesi Modelleri 2021

Evde Söz ve Nişan Töreni için Elbise Önerileri

Mutluluğa ilk adım olan söz ve nişan hazırlıkları ile ilgi önerilerimizi bir önceki konumuzda sizler ile paylaşmıştık. Bu konumuzda ise gelin adayların en çok strese bırakan konulardan biri olan söz elbisesi ve nişan elbisesi modellerini sizlerle paylaşacağız.

Sevgili gelin adayları, bir koşu kendinize gidip, sizi rahatlatacak güzel bir bitki çayı yapıp, bize eşlik etmeye başlayın. Birazdan hayalini kurduğunuz mutluluğa atılan ilk adım için sözünüzde ve nişanınızda giyebileceğiniz birbirinden iddialı elbise modellerini sizlerin zevkine sunacağız.

2021 Nişan Elbisesi Modelleri

2021 kız isteme, söz ve nişan elbisesi modellerine baktığımızda sade, şık ve birbirinden iddialı en son trend elbise modelleri göz kamaştırıyor. Romantik tüller, uçuşan şifonlar, bohem fırfırlar ve çiçek motifli elbiseler söz ve nişan elbiseleri için ilham kaynağı oluşturmakta.

söz ve elbise modelleri 2020

Şuan için söz ve nişan merasimini bir arada yada ayrı yapmayı düşünüyorsanız, ve henüz sizin için anlamlı ve önemli olan bu günde ne giyeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, size bu konuda ilham verecek olan birkaç model önermek istiyoruz.

Söz İçin Elbise Önerileri

oleg cassini söz nişan elbisesi modelleri

Bu sezon söz elbisesi modellerini incelediğimizde küçük detayların yer aldığı hareketlerin kısıtlanmadığı elbiseler oldukça trend. Evde söz töreni için en çok tercih edilen modeller arasında tül, şifon gibi hafif kumaşlar veya jarse gibi hareketi kısıtlamayacak söz abiye elbise modellerine bakabilirsiniz.

Söz ve Nişan Bir Arada İse

pronovias nişan elbiseleri

Son dönemlerde söz ve nişan bir arada olan konseptler oldukça trend. Tabi bu yeni trend biraz gelin adayların akılları biraz karıştırıyor. Eğer söz ve nişanı bir arada yapmayı düşünüyor, kıyafet konusunda net bir karar veremiyorsanız, bu konuda size şöyle bir öneride bulunabiliriz.

nişanlk abiye modelleri oleg cassini

Söz ve nişan töreninizde gösterişli aynı zamanda sade bir çizgi oluşturmak istiyorsanız, nişanlık modelleri arasında detayları daha az aynı zamanda düz modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Romantik detayların yer aldığı sade, uzun, şifon nişan kıyafetleri söz ve nişanı bir arada yapmak isteyen gelin adayları için oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Diz boyu krep bir elbise tercih edip, elbisenizi gösterişli takılar ile kombinleyip, daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

yeni sezon nişan abiyeleri pronovias

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?