İlkbahar 2021 Trendleri Sizler İçin İnceledik !

2021 İlkbahar Trend Rehberi

Nisan ayının gelmesi ile birlikte resmi olarak ilkbahar sezonunda an itibarıyla açılmış durumda. İlkbahar trendlerin gözdelerini merak edenler için 2021 ilkbahar defilerinden yola çıkarak baharın trendlerinden oluşan güzel bir rehber hazırladık. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bottega Veneta – Gucci – Givenchy – Chanel gibi birçok markanın ilkbahar koleksiyonunda yer alan önümüzdeki günlerde çok popüler olması beklenen parçalarını sizler için bir araya getirdik.

2021 İlkbahar koleksiyonlarına şöyle bir göz attığımızda tasarımcılar bu sezon için oldukça inovatif tarzlara sahip parçalara ağırlık verdiklerini görmekteyiz. Birçok marka ilk etapta ön planda pratikliği ve konforu tutarken hem ofis stilinde hem de günlük hayatımızda severek kullanabileceğimiz parçalar tasarlamışlar. Sizleri daha fazla bekletmeden hem kendimizi gün boyu rahat edebileceğimiz hem de tarzımızı konuşturabileceğimiz ilkbahar trend rehberimize göz atmaya başlayalım.

Sezonun Gözdesi Puantiyeler

yeni trend moda puantiye

Kıyafet dolabınızın bir köşesinde uzun süredir sesiz duran bir puantiyeli elbise, gömlek, ceket yada herhangi bir parçasınız var ise, bu parçalar artık sesli hale gelmeye başladı. Geçen sezona kadar sarı, kırmızı, pembe gibi görmeye alışkın olduğumuz puantiye desenler, bu sezon karşımıza daha minimal figürler ile karşımıza çıkmakta. Ayrıca bu sezonda bir tık daha özüne dönüp klasik forma sahip, siyah tasarımlar gün yüzüne çıkmakta.

Kombinize Eşlik Edecek Şık Yelekler

yeni sezon yelek tasarımları

İki parçadan oluşan kombinlerinize yeni bir parçada daha eklenerek üçlenmeye başlıyor. Bizi ilk etapta vintage stillerin vazgeçilmezi olarak karşılayan yelekli takımlar, şimdilerde Blake Lively ve Bella Hadid stillerinde görmeye alışkın olduğumuz yelekli takımlar davetlerin yeni gözdesi haline gelmeye başladı.

Kombinlerin Yeni Gözdesi Renkli Deriler

yeni moda renkli deriler

Düne kadar deri kıyafet seçiminde tercihimizi siyah yada kahverengi tonlarında yapıyorduk. Tabi bu tercihimizde bu sezon değişikliğe uğramaya başlayacak. Bir taraftan mevsim değişikliği bir taraftan da doğanın renklenmesi ile birlikte bizimde kıyafet dolabımız renkli derilerle, küçük bir değişikliğe uğruyor. Renkli derileri, matrix etkisinin yumuşatılmış versiyonu olarak yorumlayabiliriz. Bu arada renkli deriler, tasarımcılar kadar birçok ünlünün de influencerların da favori olmaya başladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?