Kadir Alkan Erkek Saç Bakım Ürünlerini Denediniz mi ?

Kadir Alkan Erkek Saç Bakım Ürünleri

Anatomik saç kesim uzmanı Kadir Alkan‘dan erkek saç bakımı için muhteşem ürünler.

Kuaför Kadir Alkan‘ı tanımayan yoktur, herhalde. Biz yine de Kadir Alkan hakkında küçük bir bilgi verip, sonra ürünleri tanıtmaya başlayalım.

Kadir Alkan Hayatı

kadir alkan saç kesim modelleri

Çocuk yaşta dedesinin yanında mesleğin ilk temellerini oluşturmaya başlayan Kadir Bey, bir taraftan eğitim hayatına emin adımlar ile ilerlerken, bir taraftan de dede mesleği olan berber mesleğini üst seviye taşıyacak araştırmalar yapıp, hayatta geçirmiştir. Yıl 2015’i gösterdiğinde İtalya’da düzenlenen ve 62 ülkenin katılımı ile gerçekleşen Dünya yarışmasında Dünya 2.si olmuştur. Kadir Alkan hakkında daha fazla bilgi edinmek için daha önce yayınlamış olduğumuz ” First Youtuber Kuaförü Kadir Alkan ” konumuza göz atabilirsiniz.

Kadir Alkan Store

” Saç kesiminiz size özel olmalıdır, tıpkı parmak izleriniz gibi. ” Tabi olay sadece saç kesimi ile bitmiyor. Saçın canlı, dolgun ve havalı görünülmesi için saçınıza uygun şampuan ve bakım ürünleri de kullanmak gerek. İşte tam bu devrede sevgili Kadir Alkan’ın farklı saç tipleri için, saçınızın tipine uygun ürünü seçip kullanabilirsiniz. Hemen Kadir Alkan imzalı bir saç bakım ürünü sizler ile paylaşalım.

Kadir Alkan Argan Yağlı Saç Serumu

kadir alkan argan yağlı saç serumu

Saçlarınızın daha parlak, daha sağlıklı ve daha güzel görülmesini sağlamak için argan yağı ile zenginleştirilmiş, özel formüllü argan yağlı saç serumunu kullanabilirsiniz. Her saç tipine uygundur.

Kadir Alkan Express Bakım

kadir alkan express bakım

Düzleştirme, saç rengi açma, boya işlemi gören saçların, daha yumuşak, daha güzel ve daha canlı görülmesi için Expres Bakımı kullanabilirsiniz. Bu ürünün formülde, soya proteini, buğday proteini , aleo vera ekstralı ve pantenol bulunmaktadır. Bu bakım ürünü de tüm saç tiplerine uygundur.

Kadir Alkan Şampuan

kadir alkan şampuan

Saçın daha hacimli ve havalı görülmesi için, şampuan seçimi oldukça önemlidir. Şuana kadar deneyip de istediğiniz sonucu elde edemediyseniz bir de, bu şampuanı deneyin, deriz. Her saç tipine uygun olan bu şampuan sülfat , paraben ve renklendirici içermemekte.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?