Kim Kardashian’ın Güneş Gözlüğü Koleksiyonu 2019

Güneş Gözlüğünde Kim kardashian İmzası

Farklı sektörlerde karşımıza çıkmaya devam eden Kim Kardashian , bugünlerde 2019 güneş gözlüğü koleksiyonu ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Tasarımcı Carolina Lemke ile işbirliği yapan yıldızın kampanya fotoğraflarında ise Mert Alaş‘ın imzası bulunmakta.

Stil ikonu  Kim Kardashian bu yaz için dizayn etmiş olduğu güneş gözlükleri ile moda dünyasına bir kez daha imzasını atmaya hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre herkes stilini şık bir şekilde tamamlayabilsin diye güneş gözlüklerinin fiyatı 100 dolardan fazla olmayacağı yönünde.

Kim Kardashian’ın Güneş Gözlüğü Modelleri

kim kardashian güneş gözlüğü koleksiyonu 2019Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bu sezona damgasını vuracak olan güneş gözlüklerinin haberini verdi. Seçili ürünlerde sınırlı sayıda bazı modeller 19 Mart piyasada görücüye çıkacağını, diğer tüm modellerin ise 3 Nisan’da satışta olacağını belirtti.

yeni sezon güneş gözlüğü modelleri kim kardashianSizlerde bu yaz sezonunda çizginizde daha havalı bir görünüm, daha cesur bir görüntü ve daha çekici görünmek istiyorsanız, stilinizi tamamlamak için Kim Kardashian güneş gözlükleri ile yaza imzanızı atabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?